Федерация профсоюзов Одесской области

Календарь событий

fgf

fgf

ferg


Кабмін готує нову пенсійну зміну PDF Печать E-mail

17.12.17

У Мінсоцполітики розробляють правила для працюючих пенсіонерів, повідомляє, СЕГОДНЯ.ua.

 
Чи стане бізнесу легше жити PDF Печать E-mail

17.12.17

Орест Стасюк, старший юрист практики захисту бізнесу і кримінального права ЕПАП Україна, НВ Бізнес

Кабмін і народні депутати спробували полегшити тиск правоохоронних органів на бізнес.

 
Андрій Рева: Наступний крок – відновлення справедливості для 3 мільйонів пенсіонерів, які через низькі зарплати отримали незначні прибавки до пенсій PDF Печать E-mail

17.12.17

Пенсійна реформа дозволила виявити суттєвий недолік у системі пенсійного забезпечення. За словами Міністра, формульний розрахунок пенсій є, по суті, відображенням тієї соціально-економічної ситуації, яка існувала під час трудової діяльності людини.

 
В течение года надо перезаключить договоры на коммуналку PDF Печать E-mail

17.12.17

Вступил в силу Закон о ж/к услугах, который вводится в действие по истечении 6 месяцев, информирует ЮРЛИГА.

 
Коментар НБУ щодо рівня інфляції в листопаді 2017 року PDF Печать E-mail

17.12.17

Споживча інфляція в листопаді очікувано уповільнилась до 13.6% у річному вимірі з 14.6% у жовтні. У місячному вимірі зростання споживчих цін також сповільнилося до 0.9% з 1.2% у жовтні. Про це свідчать дані, опубліковані Державною службою статистики.

 
Експерт пояснив, чому в Україні не можна ввести другий рівень накопичувальної пенсійної системи PDF Печать E-mail

17.12.17

Головний фактор, який заважає впровадженню такої ініціативи – відсутність державної відповідальності перед вкладниками, повідомляє СЕГОДНЯ.ua.

 
Обзор интернет-изданий (11.12.2017-17.12.2017) PDF Печать E-mail

 

 

17.12.17

Уряд схвалив Концепцію впровадження інформаційної системи управління людськими ресурсами в державних органах та затвердив план заходів щодо її реалізації

 
СТАТИСТИКА. Врахування профспілкових пропозицій у Держбюджеті-2018 (попередня інформація) PDF Печать E-mail

15 грудня 2017

Парламентом 7 грудня ц.р. прийнято Закон України «Про Державний бюджет України на 2018 рік».

Федерація профспілок України відстоювала профспілкові пропозиції до Держбюджету-2018 на національному рівні та всіляко сприяла їх просуванню. Зокрема, у своїх зверненнях до: профільних парламентських Комітетів; народних депутатів України – представників ФПУ у Верховній Раді України С.М. Капліна та В.Є. Івченка (які внесли їх до Парламенту в повному обсязі); Голови підкомітету з питань державного боргу та фінансування державного бюджету Комітету Верховної Ради України з питань бюджету С.Я. Рудика; Фракцій Партії «Блок Петра Порошенка» та «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»; Першого віце-прем’єр-міністру – Міністра економічного розвитку і торгівлі України С.І. Кубіва, Міністерства соціальної політики України та Міністерства фінансів України, а також під час зустрічі з Прем’єр-міністром України Гройсманом В.Б. та додаткових консультацій з Мінфіном, Мінсоцполітики та профільними ЦОВВ під головуванням Першого віце-прем’єр-міністра України Кубіва С.І.

Текст прийнятого документу поки не оприлюднено, однак вже сьогодні можна говорити про часткове врахування в ньому профспілкових пропозицій.

 
ПРОФСПІЛКОВА СОЦІАЛЬНА КАРТА. Як вимагає час та очікування людини праці PDF Печать E-mail

 

15 грудня 2017

Актуальні та гострі питання підвищення соціально-економічного захисту членів профспілок обговорено 15 грудня під час засідання Робочої групи, яка створена розпорядженням Голови ФПУ з метою вивчення інструментів мотивації профспілкового членства та підвищення рівня соціального захисту.

Вів засідання керівник Робочої групи, заступник Голови ФПУ Володимир Саєнко.

 
Уряд затвердив план заходів до 2020 року, необхідних для реформи школи PDF Печать E-mail

13.12.2017
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

Кабінет Міністрів України затвердив план заходів, які необхідно здійснити до 2020 року для впровадження шкільної реформи. Відповідне розпорядження – «Про затвердження Плану заходів на 2017-2020 роки з реалізації Концепції державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» та перспективи впровадження на період до 2029 року» – було прийняте сьогодні, 13 грудня 2017 року, на засіданні КМУ.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 107

ФПО, 2009

65079, м. Одеса, Кулікове поле, 1

Тел.: (048) 7-250-100; Факс: (048) 722-45-38

E-mail: fpoo@te.net.ua