Федерация профсоюзов Одесской области

Календарь событий

<Август 2017>
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

fgf

fgf

ferg


Розпочалася робота з визначення розміру мінімальної зарплати на 2017 рік PDF Печать E-mail

 

З метою підготовки консолідованої профспілкової позиції та підготовки аргументації щодо необхідності підвищення мінімальної зарплати 8 лютого ц.р. відбулося засідання робочої Комісії представників профспілкової Сторони.

 
НАРАДА. Колективним договорам і угодам – ефективність та соціальну спрямованість PDF Печать E-mail

Актуальні питання підвищення ефективності соціально-економічного захисту працюючої людини обговорили учасники наради представників національних профоб’єднань стосовно профспілкової редакції Закону України «Про колективні договори і угоди», що відбулась 8 лютого. Вів засідання Перший заступник Голови СПО об’єднань профспілок, заступник Голови ФПУ Сергій Кондрюк.

 
Незабаром Верховна Рада України розгляне зміни до Держбюджету-2016: профспілкові пропозиції вже направлені до Парламенту PDF Печать E-mail

Відповідно до пункту 3 Прикінцевих положень Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік» Кабінет Міністрів України зобов’язано до 1 березня 2016 року внести на розгляд Верховної Ради України пропозиції щодо змін до цього Закону.

 
Складна ситуація у центрі уваги PDF Печать E-mail

 

4 лютого 2016 року в приміщенні прес-центру Одеської регіональної організації Національної спілки журналістів України відбулась прес-конференція «Ситуація на ПАТ «Одеський НПЗ» негативна обстановка і заходи щодо її виправлення».

 
Звернення до Голови Верховної Ради України Гройсмана В.Б. PDF Печать E-mail

Голова ФПУ Григорій Осовий звернувся з листом до Голови Верховної Ради України Володимира Гройсмана

 
За порушення прав студентських профспілок - вони повинні відповісти перед Законом! PDF Печать E-mail

Федерація   профспілок   України   обурена втручанням   у   діяльність студентських профспілок державних чиновників Міністерства освіти і науки України, народних депутатів, які переступили через норми міжнародного права, Конституцію і законодавство України щодо незалежності та не підконтрольності органам влади профспілок.

 
СУЧАСНИЙ СТАН ОХОРОНИ ПРАЦІ В УКРАЇНІ PDF Печать E-mail

Пропонуємо для ознайомлення та використання у роботі матеріал "СУЧАСНИЙ СТАН ОХОРОНИ ПРАЦІ В УКРАЇНІ",

 
ЗВЕРНЕННЯ СПО об’єднань профспілок до Верховної Ради України, Президента України, Кабінету Міністрів України PDF Печать E-mail

Спільний представницький орган репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок на національному рівні, який об’єднує більше 8 млн. членів профспілок, змушений констатувати, що на сьогоднішній день соціальний діалог, незважаючи на чинну законодавчу базу, не відповідає сучасним викликам і носить скоріше декоративний характер. Доленосні для мільйонів працівників законопроекти виконавчою владою вносяться до парламенту без погодження з профспілками та роботодавцями, зокрема при підготовці проектів Державного бюджету України на 2015 і 2016 роки та низки реформаторських антисоціальних законопроектів в соціально-трудовій сфері. Аргументовані заперечення і пропозиції представників трудящих ігноруються, що не може не викликати відповідної реакції, наслідком чого можуть стати масштабні протестні акції.

 
Одесса в цифрах: транспортный налог и налог на недвижимое имущество PDF Печать E-mail

Разъяснения департамента финансов по решениям горсовета о транспортном налоге и налоге на недвижимое имущество, отличное от земельного участка. Презентация

 
Заседание Комитета PDF Печать E-mail

Лілія Гриневич: студентські профспілки мають очолювати саме студенти, які навчаються у навчальному закладі

 
<< Первая < Предыдущая 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 Следующая > Последняя >>

Страница 107 из 110

ФПО, 2009

65079, м. Одеса, Кулікове поле, 1

Тел.: (048) 7-250-100; Факс: (048) 722-45-38

E-mail: fpoo@te.net.ua