Федерация профсоюзов Одесской области

Календарь событий

fgf

fgf

ferg


ПРЕЗИДІЯ ФПУ. Правам людини праці та правам профспілок – надійний захист! PDF Печать E-mail

05 березня 2019

 

Ефективний соціально-економічний захист законних прав та інтересів працівників – один з головних пріоритетів профспілок. Але й самі профспілки потребують надійного та закріпленого на законодавчому рівні забезпечення своїх прав, як організаційних, так і майнових. Про це говорили учасники засідання Президії Федерації профспілок України, що відбулось 5 березня ц.р. Доречи, це перше засідання Президії ФПУ, яке було проведено у відновленому Будинку профспілок на майдані Незалежності в Києві.

 
Про оперативне виконання бюджету міста Одеси за січень-лютий 2019 року PDF Печать E-mail

04 березня11:26

Інформація про оперативне виконання бюджету міста Одеси за січень-лютий 2019 року.

За січень-лютий 2019 р. до бюджету міста (без урахування трансфертів та власних надходжень бюджетних установ) надійшло 1 173,5 млн.грн. Затверджений план виконаний на 106,7%. Порівняно з відповідним періодом 2018 року надходження збільшилися на 150,8 млн.грн., або на 14,7%.

 
В Одесі знизилася захворюваність на ГРВІ та грип, захворюваність на кір залишається високою PDF Печать E-mail

04 березня

 

За інформацією ГУ «Одеський обласний лабораторний центр МОЗ України», минулого тижня захворюваність на грип та ГРВІ в Одесі знизилася на 5,4%, порівняно з попереднім тижнем.

 
За цькування на роботі планують штрафувати - законопроект PDF Печать E-mail

05.03.19

У Верховній Раді зареєстрований законопроект №10118. Документом законодавчо визначається поняття мобінгу

 
Прожитковий мінімум, динаміка середньої заробітної плати та стан виплати зарплати у січні 2019 року PDF Печать E-mail

04 березня 2019

 

За розрахунками Мінсоцполітики фактичний розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб з урахуванням суми обов’язкових платежів відповідно до чинного законодавства у цінах січня 2019 року становив 4425 грн. (графік 1 додається).

 
В КЗоТ появится определение источников выплаты зарплаты PDF Печать E-mail

04.03.2019

В Раде зарегистрирован законопроект №10088, которым предлагается определить источники средств на оплату труда для всех юридических лиц, использующих наемный труд

 
«Инфоксводоканал» массово штрафует одесские предприятия за сточные воды: по новым правилам, они должны быть чуть ли не стерильными PDF Печать E-mail

2 марта,

«Инфоксводоканал» массово штрафует одесских предпринимателей за нарушение правил сброса сточных вод, а от некоторых требует еще и установить новую канализацию. «Думская» разбиралась, что происходит.

 
Кабмін ухвалив оновлений порядок виїзду дітей за кордон PDF Печать E-mail

03.03.19

Уряд встановив додаткові вимоги для сімей іноземців, які прийматимуть у себе дітей на відпочинок та оздоровлення

 
Субсидии урежут, получателей проверят трижды, а незаконно полученную помощь придется вернуть: власть готовит новый законопроект PDF Печать E-mail


Власти собираются установить жесткий контроль за доходами украинцев, получающих помощь от государства. Об этом пишет СЕГОДНЯ.ua. В Раду подан законопроект, устанавливающий новый порядок доступа к информации о реальных доходах тех, кто "протягивает руку" не только за субсидиями на "коммуналку", но и за другими выплатами из бюджета. Если окажется, что человек скрыл свои доходы и получал госпомощь незаконно, ее придется вернуть, в том числе через суд.

 
Програма «Доступні ліки» буде розширюватися, – Прем’єр-міністр PDF Печать E-mail

Започаткована у квітні 2017 року урядова програма «Доступні ліки», яка пропонує безкоштовні або з невеликою доплатою ліки від діабету, астми та серцевих захворювань, буде продовжена і розширена. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Уряду.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 3 из 167

ФПО, 2009

65079, м. Одеса, Кулікове поле, 1

Тел.: (048) 7-250-100; Факс: (048) 722-45-38

E-mail: fpoo@te.net.ua