--return-- Новини
Федерация профсоюзов Одесской области

Календарь событий

fgf

fgf

ferg


Збільшення соціальних стандартів має спиратися на ресурси економіки, - Глава Уряду у Верховній Раді PDF Печать E-mail

25.06.17

Збільшення соціальних стандартів є однією з ключових цілей роботи Кабінету Міністрів, проте воно має відбуватися поступово і виходячи з ресурсів економіки, сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман в ході «Години запитань до Уряду» у Верховній Раді України.

 
Підстави обмеження особи у праві виїзду за межі України у разі наявності у неї грошової заборгованості PDF Печать E-mail

25.06.17

Автор: ТОВ HolGroup, юридичний інтернет ресурс "Протокол"

Для більшості осіб, які мають заборгованість перед банком по сплаті кредиту, заборгованість по сплаті комунальних платежів, аліментів або іншу грошову заборгованість перед третіми особами, досить актуальним є питання про те чи можна обмежити особу, яка має грошову заборгованість, у праві на виїзд з України, та який порядок встановлення такого обмеження і порядок його припинення.

 
Обзор интернет-изданий (19.06.2017 - 25.06.2017) PDF Печать E-mail

25.06.17


«ІНТЕРАКТИВНА БУХГАЛТЕРІЯ»

Приобретение товара у неприбыльщика признается контролируемой операцией: считать ли разницы

 
Глава Уряду: Просив би Парламент консолідуватися навколо пакета законопроектів по пенсійній реформі - пенсії не мають бути інструментом впливу на людей PDF Печать E-mail

23.06.2017 |
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман закликав Верховну Раду України консолідувати зусилля навколо пакета урядових законопроектів по пенсійній реформі та ухвалити рішення в цілому ще цієї сесії, оскільки це дасть можливість відновити справедливість у соціальній сфері та прибрати можливість маніпуляцій з пенсіями, як з інструментом впливу на людей. Про це Глава Уряду сказав в ефірі телеканалу «Інтер» в п’ятницю.

 
Відповідь на лист ФПУ PDF Печать E-mail

23 червня 2017

Міністерством соціальної політики України разом з Міністерством фінансів України та Пенсійним фондом України розглянуто лист ФПУ щодо вимог Ради Федерації професійних спілок України стосовно ситуації з проголошеною пенсійною реформою.

 
Проект пенсійної реформи PDF Печать E-mail

23 червня 2017

Законопроект № 6614 від 22.06.2017 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій», переданий Кабінетом Міністрів України до Верховної Ради України та розміщений на Офіційному веб-порталі ВРУ.

 
ПОЗДРАВЛЯЕМ! PDF Печать E-mail
 
В Одессе почтили память жертв войны PDF Печать E-mail

22 июня отмечается День скорби и чествования памяти жертв войны в Украине. Мэр Одессы Геннадий Труханов принял участие в возложении цветов к памятнику Неизвестному матросу на Аллее Славы в парке Шевченко.

 
В связи с проведением «Одесского полумарафона 2017» 25 июня с 07:00 до 15:00 будет частично перекрыто движение транспорта. PDF Печать E-mail


25 июня 2017 года в Одессе состоится Международный легкоатлетический полумарафон.

Организаторы забега – общественная организация «Бігова Україна» при поддержке Одесского горсовета.

 
Одесса приглашает на фестиваль «Зрима пісня України» PDF Печать E-mail

24 и 25 июня в Горсаду пройдет фестиваль «Зрима пісня України»: ярмарка изделий, мастер-классы по народному творчеству и концерт художественных коллективов

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 6 из 104

ФПО, 2009

65079, м. Одеса, Кулікове поле, 1

Тел.: (048) 7-250-100; Факс: (048) 722-45-38

E-mail: fpoo@te.net.ua