Федерация профсоюзов Одесской области

Календарь событий

fgf

fgf

ferg


Сергій КАПЛІН: БЕЗ ВІДРОДЖЕННЯ ПРОМИСЛОВОСТІ ЖОДНА РЕФОРМА НЕ БУДЕ УСПІШНОЮ PDF Печать E-mail

12 вересня 2017

Поки заводи стоять – економіка не запрацює. Представник профспілок у Парламенті Сергій Каплін переконаний, щоб без реіндустріалізації, реформи, на які Уряд має грандіозні плани не запрацюють повноцінно. В 1991 частка промисловості у ВВП була близько 50%, в 2008 – вже 26%, а в 2016 – 14%. Україна стрімко втрачає ресурс і потенціал, який міг би бути енергією структурних перебудов в усіх сферах.

 
Положення проекту Трудового кодексу України та його відмінності від КЗпП України PDF Печать E-mail

12 вересня 2017


Восени Парламент планує розглянути у другому читанні проект Трудового кодексу України (реєстр. № 1658). Отже настав час більш детально ознайомитися з його положеннями та тими новелами, що направлені на підвищення захисту трудових прав працівників, встановити його відмінності від чинного Кодексу законів про працю України.

 
Відбулося засідання правління Фонду соціального страхування України PDF Печать E-mail

 

12 вересня 2017 року відбулося чергове засідання правління Фонду соціального страхування України, на якому розглядалися і були прийняті рішення про затвердження Порядку складання та виконання бюджету Фонду, про схвалення проекту бюджету Фонду на 2018 рік, про затвердження Положення про спеціальну комісію Фонду соціального страхування України з питань вирішення спорів, про порядок внесення кандидатур для розгляду їх погодження  щодо призначення  на посади начальників управлінь виконавчої дирекції Фонду, про затвердження граничної чисельності працівників Фонду соціального страхування України та інші.

 
Попереджувальна Всеукраїнська акція протесту Професійної спілки працівників охорони здоров’я України за солідарної підтримки членських організацій Федерації профспілок України PDF Печать E-mail

12 вересня 2017

Акція розпочнеться 19 вересня о 8.30 на майдані Незалежності у Києві.

Хода рухатиметься до Кабінету Міністрів України, далі – Верховної Ради України та Адміністрації Президента України.

 
Письмо PDF Печать E-mail

 

 

 
Поддержим акцию протеста PDF Печать E-mail

Безответственное отношение государства к решению ключевых проблем системы здравоохранения Украины привело к ухудшению в 2017 году социально-экономической ситуации в области и снижению уровня гарантий и социальной защиты медиков (и  не только   медиков). Профсоюзы пыталась урегулировать вопрос увеличения финансирования отрасли с обеспечением в полном объеме фонда оплаты труда учреждений здравоохранения, своевременной выплаты зарплаты работникам, неоднократно обращалась в высшие инстанции и лично к каждому народному депутату.

 
Відбулись тристоронні консультації щодо розміру єдиного соціального внеску на 2018 рік та його розподілу за видами соціального страхування PDF Печать E-mail

11 вересня 2017

 

5 вересня 2017 р. у Міністерстві соціальної політики України відбулись тристоронні консультації із визначення економічно і соціально обґрунтованого розміру єдиного соціального внеску та пропорцій його розподілу за видами соціального страхування на 2018 рік.

 
Закон України “Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання” і міфи довкола нього PDF Печать E-mail

11 вересня 2017

 

2 серпня 2017 року набрав чинності Закон України “Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання”. Це - один із пакету законодавчих актів, що мають на меті привести ринок надання житлово-комунальних послуг в Україні у цивілізований стан, сприяти енергозбереженню, а відтак – і енергетичній незалежності нашої держави. Тим не менше, одразу після оприлюднення нового закону в мережі Інтернет навколо нього з’явилося чимало міфів. Ми обрали кілька найпоширеніших і нижче розглянемо, як ситуація виглядає насправді.

 
Геннадій Зубко окреслив завдання в реформуванні сільської медицини PDF Печать E-mail

11.09.2017 |  

СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

У європейських країнах співвідношення звернень пацієнтів на первинний та інші рівні медицини – у пропорції 80% на 20%. В Україні все навпаки: лише 30% громадян звертається на первинний рівень, а 70% шукають допомоги на інших рівнях. Тому підвищення якості первинної медичної послуги у сільській місцевості має величезний запит у суспільстві. Про це зазначив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко у рамках наради щодо започаткування ініціативи Президента України Петра Порошенка «Доступна медицина у сільській місцевості».

 
Володимир Гройсман доручив керівникам МЗС і МОН роз'яснити положення закону про освіту в питаннях використання мов нацменшин PDF Печать E-mail

12.09.2017 |  

ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУПрем’єр-міністр України Володимир Гройсман доручив очільникам Міністерства закордонних справ та Міністерства освіти і науки України спільно з керівництвом Комітету Верховної Ради України з питань освіти зустрітися з послами країн ЄС та роз’яснити їм деякі положення нового Закону «Про освіту» в питаннях використанням мов національних меншин.  Про це Глава Уряду розповів, спілкуючись з журналістами в Київській області.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 6 из 82

ФПО, 2009

65079, м. Одеса, Кулікове поле, 1

Тел.: (048) 7-250-100; Факс: (048) 722-45-38

E-mail: fpoo@te.net.ua