Федерация профсоюзов Одесской области

Календарь событий

<Апрель 2020>
ПнВтСрЧтПтСбВс
  12345
789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

fgf

fgf

ferg

Click on the slide!

Новости

16 січня 2020 року - Всеукраїнське профспілкове віче

...
Frontpage Slideshow (version 2.0.0) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks

Оптовая цена газа для населения на март снижена на 14% PDF Печать E-mail

24.03.20

В марте 2020 года оптовая цена на природный газ для нужд населения, производителей тепла и других защищенных потребителей, которым НАК «Нафтогаз Украины» поставляет газ в рамках специальных обязанностей (ПСО), составит 3,40 грн за кубометр (без учета НДС, наценки газосбыта и расходов на транспортировку газа магистральными и распределительными трубопроводами). Это на 14% меньше, чем в феврале 2020 года.

 
Зупинка підприємств — шлях до економічного краху. Спільна заява бізнес-спільноти щодо надзвичайного стану PDF Печать E-mail

24.03.20

Спілка українських підприємців (СУП), Європейська Бізнес Асоціація (ЕВА), Федерація роботодавців України (ФРУ), Український клуб аграрного бізнесу (УКАБ), Асоціація “IT Ukraine”, Бізнес 100, СЕО club підтримують докладені зусилля Президента, Уряду України та органів місцевого самоврядування щодо запровадження карантинних заходів з метою протидії поширення захворювання, яким ВООЗ визнано гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2.

 
Кабмин готовит перечень запрещенных на время карантина видов деятельности PDF Печать E-mail

24.03.20

В Украине появится четкий список временно запрещенных видов деятельности, информирует РБК-Украина.

Правительство готовит перечень запрещенных на время карантина в Украине видов деятельности. Это следует из сообщений замминистра экономики Светлана Панаиотиди в Facebook

 
Все работающие учреждения должны установить отметки социальной дистанции PDF Печать E-mail

24.03.20

Правительство обязало все заведения и учреждения, которые продолжают деятельность в период карантина, установить отметки социальной дистанции.

 
Умови та оплата праці працівників освіти в умовах карантину: спільний лист МОН і Профспілки PDF Печать E-mail

Міністерство освіти і науки України та ЦК Профспілки працівників освіти і науки України спільним листом привертають увагу керівників органів освіти і науки, закладів та установ освіти, підпорядкованих підприємств та організацій на необхідність дотримання вимог Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб».

 
ЗАХИСТ ТРУДОВИХ ПРАВ ПРАЦІВНИКІВ В УМОВАХ НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ – ВАЖЛИВЕ ЗАВДАННЯ ПРОФСПІЛОК PDF Печать E-mail

У зв’язку із оголошенням в окремих областях та місті Києві режиму надзвичайної ситуації протягом останніх декількох діб на телефонну «гарячу лінію» ФПУ надходять звернення громадян щодо фактів примусу з боку окремих роботодавців до написання працівниками заяв про відпустку без збереження заробітної плати або звільнення з роботи за власним бажанням. Такі дії роботодавців є порушенням законодавства і потребують відповідного реагування профспілок.

 
У колективно-договірному регулюванні очікуються законодавчі зміни PDF Печать E-mail

Про це свідчать зареєстровані у Верховній раді України проекти Законів України «Про внесення змін до деяких законодавчих актівУкраїни щодо дії колективних договорів» (реєстр. №3204), поданий народними депутатами України Г.М. Третьяковою Г.М., Струневич В.О.,ін., а також проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо дії колективних договорів» (реєстр. №3204-1), розробниками якого є народні депутатиУкраїниКоролевська Н.Ю. та Солод Ю.В., і який є альтернативним законопроекту №3204.

 
Увага! Змінився режим роботи банків через карантин PDF Печать E-mail

23.03.2020 Банки встановили скорочений режим своєї роботи на час карантину

 
МОЗ просить ввести надзвичайний стан в Україні PDF Печать E-mail

Міністр охорони здоров'я Ілля Ємець виступає за впровадження в Україні надзвичайного стану. У відомстві заявили, що якби надзвичайний стан було введено раніше, то вдалося б уникнути такого стрімкого поширення хвороби.

 
Україна потрапила до списку найбільш вразливих для коронавірусу країн. ІНФОГРАФІКА PDF Печать E-mail

Експерти з Global Health Security Index (GHS) визначили найбільш вразливі країни для коронавірусу.

Звіт за підсумками дослідження опубліковано на офіційному сайті "Ініціативи щодо ядерної загрози" (Nuclear Threat Initiative, NTI).

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 9 из 248

ФПО, 2009

65079, м. Одеса, Кулікове поле, 1

Тел.: (048) 7-250-100; Факс: (048) 722-45-38

E-mail: fpoo@te.net.ua