Федерация профсоюзов Одесской области

Календарь событий

fgf

fgf

ferg


Порошенко закликав нардепів не скасовувати єдиний податок у 2018 році PDF Печать E-mail

08.09.17

Порошенко попросив дати громадянам попрацювати у режимі кількарічного планування.

Народні депутати мають утриматися від спроб скасувати або змінити єдиний податок для підприємців при підготовці до ухвалення державного бюджету на 2018 рік. Про цепід час щорічного послання у Верховній Раді заявив президент України Петро Порошенко, передає кореспондент РБК-Україна.

 
Шестеро з 16 одеських нардепів проголосували за 12-річну шкільну освіту PDF Печать E-mail

Вчора, 5 серпня, Верховна рада прийняла Закон про освіту

Народні обранці 255 голосами прийняли проект закону про освіту. Позитивно за документ проголосували лише шість депутатів, які представляють Одещину у парламенті. Про це повідомляє Depo.Одеса з посиланням на підсумки голосування, опубліковані на офіційному сайті Ради.

 
В Кабмине считают, что люди должны искать работу и больше зарабатывать PDF Печать E-mail

Правительство планирует выйти на тот уровень, когда субсидии будут нужны все меньшему количеству украинцев, люди должны стремиться зарабатывать больше. Об этом в эфире  на телеканале "112 Украина" заявил зам.министра по вопросам временно оккупированных территорий Юрий Гримчак. Решение Кабмина –  это тенденция к тому, чтобы люди начали искать работу и больше зарабатывать. Поскольку субсидии частично предоставлялись без надлежащей проверки", – отметил он.

 
Прийнято Закон «Про освіту» PDF Печать E-mail

06.09.17

Законодавчий акт регулює суспільні відносини, що виникають у процесі реалізації конституційного права людини на освіту, прав та обов’язків фізичних і юридичних осіб, які беруть участь у реалізації цього права, а також визначає компетенцію державних органів та органів місцевого самоврядування у сфері освіти.Згідно із Законом, «Освіта є основою інтелектуального, духовного, фізичного і культурного розвитку особистості, її успішної соціалізації, економічного добробуту, запорукою розвитку суспільства, об’єднаного спільними цінностями і культурою, та держави.

 
Антирейдерский штаб: за месяц пресекли 15 попыток захвата урожая в Одесской области PDF Печать E-mail

 

 

Члены антирейдерского штаба Одесской областной госадминистрации 5 сентября собрались на очередную встречу с аграриями и рассказали о первых результатах своей работы.

Об этом сообщает корреспондент Украинской Службы Информации.

 
Правила работы: как планируют изменить Трудовой кодекс Украины PDF Печать E-mail

06 вересня 2017

Новые трудовые правила кодекса Украины возможны уже осенью

Осенью правила игры на рынке труда в Украине могут измениться – законодатели готовят ко второму чтению законопроект с изменениями в Кодекс законов о труде. Как планируют изменить трудовые правоотношения – выясняли журналисты сайта "24".

 
ПОЗИЦІЯ ПРОФСПІЛОК. Пенсійна реформа має бути справедливою та соціально спрямованою PDF Печать E-mail

05 вересня 2017

Вирішення існуючих проблем в пенсійному забезпечення – є вкрай важливим для нашого суспільства. І про це постійно наголошує профспілкова сторона у своїх зверненнях, вимогах до вищих державних органів. Про це заявив в.о. Голови Федерації профспілок України, заступник Голови ФПУ  Володимир Саєнко під час свого виступу на засіданні круглого столу  «Урядова пенсійна реформа – перший крок на шляху побудови сучасного пенсійного забезпечення в Україні», у роботі якого взяв участь Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, Голова профільного парламентського Комітету Людмила Денісова, міністр соціальної політики України Андрій Рева, народні депутати, представники громадських організацій, наукових кіл, експерти.

 
Анонси проведення ДПІ (ОДПІ) Головного управління ДФС в Одеській області семінарів PDF Печать E-mail

на вересень 2017 року

 
Одеський міський Центр адмінпослуг інформує про зміну адреси PDF Печать E-mail

З 4 вересня Центр надання адмінпослуг розпочинає роботу за адресою: вул. Косовська, 2-Д

Департамент надання адміністративних послуг інформує про змiни в роботi Центру надання адмiнiстративних послуг.

 
Одеса в старих фотографіях: виставка триватиме до 20 вересня PDF Печать E-mail

Більше 500 фотографій - від гравюр до сучасних знімків - увійшли до експозиції, що відкрилася в Музеї західного та східного мистецтва до Дня міста

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 9 из 82

ФПО, 2009

65079, м. Одеса, Кулікове поле, 1

Тел.: (048) 7-250-100; Факс: (048) 722-45-38

E-mail: fpoo@te.net.ua