Федерация профсоюзов Одесской области

Календарь событий

fgf

fgf

ferg


КРУГЛИЙ СТІЛ. Захист людини праці через колективний договір: досвід, проблеми, перспективи PDF Печать E-mail

15 червня 2017

Сьогодні потрібні прориви на користь найманих працівників на найбільш важливих напрямах соціально-трудових відносин. Усе це вимагає від профспілкових структур усіх рівнів солідарності і єдності, результативності захисних функцій, вдосконалення організаційної побудови й фінансового зміцнення, здійснення конкретних кроків для свого оновлення. Про це говорили учасники круглого столу «Шляхи вдосконалення роботи первинної профспілкової організації. Практичний досвід захисту працівників через колективний договір», що відбувся 15 червня у Києві.

 
Уряд про ефект від підвищення мінімальної зарплати PDF Печать E-mail

16.06.17

Внаслідок підвищення мінімальної заробітної плати з 1 січня 2017 року до 3200 гривень відбулося суттєве поповнення бюджетів усіх рівнів. Про це у ході селекторної наради повідомив Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

 
Оприлюднено проект Закону щодо активізації працевлаштування безробітних та шукачів роботи PDF Печать E-mail

16.06.17

Мінсоцполітики оприлюднило проект Закону "Про активізацію пошуку роботи безробітних та шукачів роботи".

 
Одесса в цифрах: рынок труда на 1 июня 2017 года PDF Печать E-mail

Департамент труда и соцполитики: рост числа вакансий, предоставляемых работодателями, в сравнении с прошлым годом составил 11,6%

 
Одесситов и гостей города приглашают на бесплатные экскурсии PDF Печать E-mail

23 и 24 июня Туристический информационный центр Одессы приглашает на бесплатные экскурсии «Одесса мультикультурная или здесь все свои…». Программа экскурсий

 
Уряд ухвалив проект Бюджетної резолюції до 2020 року PDF Печать E-mail

14.06.2017 |  
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Кабінет Міністрів України ухвалив проект Бюджетної резолюції до 2020 року, яка започатковує новий процес планування державних фінансів на середньострокову перспективу і передбачає ріст економіки України на 4% до 2020 року, зниження інфляції до 5% до 2020 року, зниження дефіциту бюджету до 2% та зниження частки боргу до 55% ВВП.

 
МОЗ розвінчує 10 поширених міфів про медичну реформу PDF Печать E-mail

13.06.2017 |
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

Останнім часом поширюється багато міфів та “страшилок” про медичну реформу в Україні. Ми зібрали 10 найпопулярніших та написали правду про зміни, які відбудуться з українською системою охорони здоров’я, після того, як Парламент ухвалить урядові законопроекти.

 
Відповідь профспілкам PDF Печать E-mail

13 червня 2017

Народний депутат України, член депутатської фракції політичної партії "Об'єднання «Самопоміч» Р.С.Семенуха поінформував Голову ФПУ Г.В.Осового про розгляд Вимог Ради Федерації професійних спілок України до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо ситуації з проголошеною Урядом пенсійною реформою.

 
Всесвітній день боротьби з дитячою працею відзначається 12 червня PDF Печать E-mail

Всесвітній день боротьби з дитячою працею встановлений Міжнародною організацією праці (МОП), яка бореться з проявами експлуатації дітей на різних рівнях. Перші заходи присвячені цьому дню відбулися в 1997 році. Спочатку вони проводилися тільки в Осло та Амстердамі, але згодом привернули увагу всієї світової громадськості.

 
Обучение профактива PDF Печать E-mail

С 06 июня по 08 июня 2017г. в Учебно-методическом центре профсоюзов г. Чернигова состоялся  семинар на тему «Огляд змін Податкового кодексу та трудового законодавства що впливають на діяльність профспілкових організацій у 2017р.».

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 9 из 103

ФПО, 2009

65079, м. Одеса, Кулікове поле, 1

Тел.: (048) 7-250-100; Факс: (048) 722-45-38

E-mail: fpoo@te.net.ua