Федерация профсоюзов Одесской области

Календарь событий

<Август 2017>
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
141516181920
21222324252627
28293031   

fgf

fgf

ferg


УГОДА. Розвиваючи конструктивну та плідну співпрацю PDF Печать E-mail

10 жовтня під час засідання Спільного представницького органу репрезентативних всеукраїнських об'єднань профспілок на національному рівні було підписано Угоду про співпрацю між Пенсійним фондом України та СПО об'єднань профспілок. Свої підписи під цим актуальним і важливим документом поставили Голова СПО об'єднань профспілок, Голова ФПУ Григорій Осовий та Голова правління Пенсійного фонду України Олексій Зарудний.

 
ЗАСІДАННЯ СПО. Рішуче відстоювати права та інтереси членів профспілок PDF Печать E-mail

Актуальні питання підвищення ефективності та якості соціально-економічного захисту членів профспілок, всіх працівників обговорили 10 жовтня учасники засідання Спільного представницького органу репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок на національному рівні. Вів засідання Голова СПО об’єднань профспілок, Голова ФПУ Григорій Осовий.

 
Павло Розенко: Реформування системи охорони здоров’я – один із пріоритетних напрямків Уряду на 2017 рік PDF Печать E-mail

10.10.2016 |  
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ’ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

У 2017 році Уряд планує здійснити низку кроків, що започаткують масштабне реформування системи охорони здоров’я. Про це сьогодні, 10 жовтня, під час розширеної презентації реформи у сфері охорони здоров’я за участю представників обласних, Київської міської державної адміністрації, міських голів та керівників структурних підрозділів охорони здоров’я заявив Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

 
Урядом спрощено механізм компенсації роботодавцям єдиного соцвнеску, що сприятиме працевлаштуванню на нові робочі місця PDF Печать E-mail

11.10.2016 |  
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Урядом спрощено механізм компенсації роботодавцям єдиного соціального внеску та приведено його у відповідність до законодавства, що сприятиме посиленню зацікавленості роботодавців у працевлаштуванні безробітних на нові робочі місця. Це передбачено постановою Кабінету Міністрів України від 5 жовтня 2016 р. № 693.

 
Предложено освободить профсоюзы от судебного сбора PDF Печать E-mail

Очередной проект, которым предлагается ограничить уплату судебного сбора, предусматривает предоставление соответствующей льготы профсоюзным организациям. По замыслу нардепов именно они должны защитить интересы работников, не тратя на это средств, сообщет ЗіБ.

 
Верификация Минфина: кого лишат пенсий и кто станет богаче PDF Печать E-mail

 

Министерство финансов подает десятки тысяч сообщений о "фейковых" пенсионерах, а в Пенсфонде заявляют:  большая часть информации не подтвердилась, сообщает  "Сегодня.ua"

Минфин заподозрил в фиктивности десятки тысяч пенсионеров, часть из них уже вскоре могут остаться без помощи от государства. По итогам 2016-го ведомство планирует сэкономить на фейковых получателях соцпомощи миллиарды гривен. Однако в Пенсионном фонде (ПФ) не спешат реагировать на информацию Минфина – по данным ПФ, большая часть нарушений не подтвердились. Сайт "Сегодня.ua" выяснил, как в Украине проходит верификации соцвыплат и когда украинцам повысят пенсии.

 
Кабінет Міністрів схвалив законопроект про професійну освіту PDF Печать E-mail

05.10.2016 |  
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

«Проект закону «Про професійну освіту» в першу чергу спрямований на вирішення двох викликів, які стоять перед нами у професійній освіті, - це невідповідність системи освіти потребам сучасного ринку праці, а також необхідність модернізації системи управління та фінансування професійної освіти в контексті децентралізації», - зазначила Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич на засіданні Уряду сьогодні, 5 жовтня 2016 року.

 
С 10 октября временно закроют движение транспорта по направлению к улице Гаршина PDF Печать E-mail

 

Размещено: 06.10.2016

С 10 октября временно закроют движение транспорта по направлению к улице Гаршина

 
Питьевая вода в Одессе отвечает нормативным требованиям PDF Печать E-mail

Размещено: 06.10.2016

Питьевая вода в Одессе отвечает нормативным требованиям

 
7 жовтня світова та українська громадськість відзначають PDF Печать E-mail

 

 

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ДІЙ

ЗА ГІДНУ ПРАЦЮ

Федерація профспілок України закликає

підтримати дії профспілок, спрямовані на

забезпечення гідного життя людини праці

Кожен з нас має право на гідне життя!

 
<< Первая < Предыдущая 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 Следующая > Последняя >>

Страница 81 из 109

ФПО, 2009

65079, м. Одеса, Кулікове поле, 1

Тел.: (048) 7-250-100; Факс: (048) 722-45-38

E-mail: fpoo@te.net.ua