Федерация профсоюзов Одесской области

Календарь событий

<Август 2017>
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
141516181920
21222324252627
28293031   

fgf

fgf

ferg


ПРЕЗИДІЯ ФПУ. Час вимагає рішучих та ефективних дій PDF Печать E-mail

В сучасних складних політичних та соціально-економічних умовах значно зростає роль профспілок як найбільш ефективного представника законних прав та інтересів працюючої людини, який неухильно відстоює принципи соціальної справедливості, відповідальності влади та роботодавців перед працівниками. Тому сьогодні на професійні спілки та їх актив покладають свої сподівання та очікування вирішення найактуальніших та гострих проблем мільйони членів профспілок, простих громадян України. Про це говорили учасники засідання Президії Федерації профспілок України, що відбулось 30 вересня у Києві. Вів засідання Голова СПО об’єднань профспілок, Голова ФПУ Григорій Осовий. В заході також взяли участь Міністр соціальної політики України Андрій Рева, Уповноважений Верховної Раді з прав людини Валерія Лутковська, Голова НСПП Олександр Окіс, народні депутати України, заступники Голови ФПУ Євген Драп’ятий, Володимир Саєнко, Олександр Шубін.

 
МЕМОРАНДУМ. Підвищувати ефективність захисту прав людини праці PDF Печать E-mail

З метою поглиблення співпраці і консолідація зусиль, спрямованих на захист соціально-економічних і трудових прав та свобод членів професійних спілок, інших працівників, а також сприяння дотриманню таких прав і свобод у своїй діяльності посадовими і службовими особами органів державної влади та місцевого самоврядування 30 вересня було підписано Меморандум між Федерацією профспілок України та Уповноваженим Верховної Ради з прав людини. Документ підписали Голова СПО об’єднань профспілок, Голова ФПУ Григорій Осовий та Уповноважений ВР з прав людини Валерія Лутковська.

 
ПОЗДРАВЛЯЕМ! PDF Печать E-mail
 
Бюджет Одессы: доходы и расходы по состоянию на 30 сентября 2016 года PDF Печать E-mail

Департамент финансов Одесского горсовета информирует об оперативном выполнении бюджета города Одессы по состоянию на 30 сентября 2016 года

Информация об оперативном выполнении бюджета города Одессы

за сентябрь 2016 года

Фактические поступления в бюджет города Одессы (без учета трансфертов и собственных поступлений бюджетных учреждений) за сентябрь 2016 года (без 1 банковского дня) составили 310,6 млн.грн.

 
Павло Розенко: У реформуванні системи соцзахисту зроблена колосальна робота PDF Печать E-mail

30.09.2016 |
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТР УКРАЇНИ

Протягом останніх півтора року у реформуванні системі соціального захисту населення в Україні зроблена колосальна робота. Про це під час панельної дискусії «Реформування соціальної політики в умовах децентралізації управління» заявив Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

 
Ми вийшли на траєкторію сталого підвищення соцстандартів, - Павло Розенко PDF Печать E-mail

30.09.2016 |
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Віце-прем’єр-міністр Павло Розенко заявляє, що соціальні стандарти зростатимуть швидше за рівень інфляції. Про це він сказав, виступаючи на панельній дискусії «Реформування соціальної політики в умовах децентралізації управління».

 
Павло Розенко: Запуск накопичувальної пенсійної системи має відбутися не пізніше 2017 - це наша принципова позиція PDF Печать E-mail

30.09.2016 |
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Пенсійна реформа, зокрема введення накопичувальної системи пенсійного забезпечення, залишається одним із головних пріоритетів Уряду. Про це під час панельної дискусії «Реформування соціальної політики в умовах децентралізації управління» заявив Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

 
Комітет з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства рекомендує Верховній Раді прийняти за основу проект Закону «Про комерційний облік комунальних послуг» PDF Печать E-mail

Законопроектом №4901 пропонується визначити засади забезпечення комерційного обліку послуг з постачання теплової енергії, постачання гарячої води, централізованого водопостачання та забезпечення відповідною обліковою інформацією споживачів таких послуг.

 
Нові урядові ініціативи у сфері зайнятості. Чи не нові? PDF Печать E-mail

29 вересня п.р. під головуванням першого заступника міністра соціальної політики Крентовської О.П. відбулась експертна зустріч соціальних партнерів із представниками ПРООН з актуальних питань у сфері зайнятості та реформування Державної служби зайнятості.

 
Профспілки - на захисті працюючих PDF Печать E-mail

 

29.09.16 р. у Києві у приміщенні готелю «Турист» розпочалося засідання Президії ФПУ, на якому планується визначити подальші дії ФПУ та її членських організацій на захист прав, інтересів працюючих в умовах підвищення ціни на газ і тарифів на житлово-комунальні послуги.

 
<< Первая < Предыдущая 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 Следующая > Последняя >>

Страница 84 из 109

ФПО, 2009

65079, м. Одеса, Кулікове поле, 1

Тел.: (048) 7-250-100; Факс: (048) 722-45-38

E-mail: fpoo@te.net.ua