Федерация профсоюзов Одесской области

Календарь событий

<Август 2017>
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
212224252627
28293031   

fgf

fgf

ferg


Про виконання рішення Трудового арбітражу PDF Печать E-mail

 

З метою захисту конституційних прав працівників на працю, достатній рівень життя та своєчасне отримання заробітної плати СПО об’єднань профспілок у відповідності до норм Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)» висунув вимоги, а в подальшому прийняв рішення про вступ у колективні трудові спори (конфлікти) на національному рівні з Кабінетом Міністром України та СПО сторони роботодавців.

 
Процедура припинення робочих органів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності розпочалася PDF Печать E-mail

Відповідно до рішення Комісії з реорганізації Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності та Ліквідаційної Комісії Виконавчої дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності від 05.09.2016 № 25 «Про створення комісій з припинення відділень та виконавчих дирекцій відділень Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності» було вирішено розпочати процедуру припинення відділень та виконавчих дирекцій відділень Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

07 вересня на виконання зазначеного рішення  Виконавчою дирекцією Фонду були видані накази про припинення відділень Фонду та створення комісій з реорганізації відділень Фонду.

 
Предлагается освободить истцов от уплаты судебного сбора по всем трудовым спорам PDF Печать E-mail

Изменения предложены в ст. 5 Закона «О судебном сборе», информирует ЮРЛИГА

В парламенте зарегистрированзаконопроект № 5094 о внесении изменений в статью 5 Закона Украины «О судебном сборе» (автор - нардеп А. Дроздик, НФ).

 
Ефективно відстоювати права людини праці PDF Печать E-mail

16 вересня відбулась робоча зустріч Голови СПО об’єднань профспілок, Голови ФПУ Григорія Осового з представниками Уповноваженого Верховної Ради України - з прав людини з питань дотримання соціально-економічних та гуманітарних прав Дмитром Ляхом і з питань зв’язків із громадськостю та інформаційних технологій Михайлом Чаплигою. У бесіді взяли участь заступники Голови ФПУ Євген Драп'ятий та Олександр Шубін, керівник Департаменту профспілкового руху та зв’язків з громадськими організаціями ФПУ Лариса Ровчак та керівник Правової та технічної інспекції праці профспілок Юрій Андрієвський.

 
Григорій Осовий: проект Держбюджету на 2017 рік потребує широкого громадського обговорення та доопрацювання PDF Печать E-mail

У визначений законодавством термін 15 вересня ц.р. Уряд подав до парламенту проект закону про Державний бюджет на 2017 рік. СПО профспілок та ФПУ завчасно направляли до міністерств і КМУ свої пропозиції до бюджету.

 
Семинар - учеба PDF Печать E-mail

15 -16 сентября 2016 года в Красном зале Дома профсоюзов, состоялся семинар-учеба в рамках датско-украинского проекта в котором приняли участие и получили существенный объем полезной информации более 80 членов профсоюзов. Обучение проводилось по темам:

 
Медучреждения Одессы обеспечены основными вакцинами для плановой иммунопрофилактики PDF Печать E-mail

В родильные дома и детские поликлиники Одессы поступили вакцины для профилактики туберкулеза, дифтерии и столбняка

 
Андрій Рева: Лічильники потрібно встановлювати в квартирах, а не на багатоповерхових будинках PDF Печать E-mail

15.09.2016 р.

Перебуваючи з робочим візитом у місті Чернігів Міністр соціальної політики України Андрій Рева ознайомився з роботою управління праці та соціального захисту населення Деснянської районної у місті Чернігові ради; обласного центру соціальної реабілітації дітей–інвалідів та взяв участь у розширеному засіданні  колегії Чернігівської обласної державної адміністрації.

 
Голова Уряду представив основні макроекономічні показники проекту бюджету на 2017 рік PDF Печать E-mail

15.09.2016 | 22:55
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час позачергового засідання Уряду для розгляду проекту Закону про Державний бюджет у четвер представив основні макроекономічні показники бюджету на 2017 рік.

 
Ш.Барроу: Гідна праця має бути в центрі діяльності урядів PDF Печать E-mail

Звернення Генерального секретаря Міжнародної конфедерації профспілок Шарон Барроу:

 
<< Первая < Предыдущая 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 Следующая > Последняя >>

Страница 89 из 110

ФПО, 2009

65079, м. Одеса, Кулікове поле, 1

Тел.: (048) 7-250-100; Факс: (048) 722-45-38

E-mail: fpoo@te.net.ua