Федерация профсоюзов Одесской области

Марта 2017


Щодо строкiв виплати зарплати PDF  | Печать |  Написать письмо

КОНСУЛЬТУЄ МIНIСТЕРСТВО СОЦIАЛЬНОЇ ПОЛIТИКИ УКРАЇНИ
Департамент заробiтної плати та умов працi

 

ПИТАННЯ: Чи можна нараховувати зарплату за першу половину мiсяця (до 15 числа включно) за фактично вiдпрацьований працiвником час у першiй половинi мiсяця та виплатити нараховану таким чином частину зарплати в строк не пiзнiше нiж 22 числа поточного мiсяця?

  Read More...


Щодо розрахунку середньої заробiтної плати PDF  | Печать |  Написать письмо

МIНIСТЕРСТВО СОЦIАЛЬНОЇ ПОЛIТИКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ
27.10.2016 N 1491/13/8416

 

Згiдно з пунктом 10 Порядку у випадку пiдвищення тарифних ставок i посадових окладiв вiдповiдно до актiв законодавства, а також за рiшеннями, передбаченими колективними договорами (угодами), як у розрахунковому перiодi, так i в перiодi, протягом якого за працiвником зберiгається середнiй заробiток, заробiтна плата, включаючи премiї та iншi виплати, що враховуються при обчисленнi середньої заробiтної плати, за промiжок часу до пiдвищення коригується на коефiцiєнт пiдвищення тарифних ставок, посадових окладiв.

  Read More...


Щодо оплати працi за договорами цивiльно-правового характеру неприбутковими органiзацiями PDF  | Печать |  Написать письмо

ЛИСТ
03.03.2017 N 4494/6/99-99-15-02-02-15

 

Державна фiскальна служба України розглянула лист щодо оплати працi за договорами цивiльно-правового характеру неприбутковими органiзацiями та, керуючись ст. 52 Податкового кодексу України (далi - Кодекс), повiдомляє.

  Read More...


Щодо оплати працi за договорами цивiльно-правового характеру неприбутковими органiзацiями PDF  | Печать |  Написать письмо

ДЕРЖАВНА ФIСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ
03.03.2017 N 4495/6/99-99-15-02-02-15

Державна фiскальна служба України розглянула лист щодо оплати працi за договорами цивiльно-правового характеру неприбутковими органiзацiями та, керуючись ст. 52 Податкового кодексу України (далi - Кодекс), повiдомляє.

  Read More...


Раді запропонували скасувати вихідний 2 травня – ЗМІ PDF  | Печать |  Написать письмо

28 березня 2017




Комітет Верховної Ради з питань соцполітики, зайнятості та пенсійного забезпечення рекомендує парламенту встановити 2 травня робочим днем.

  Read More...


Андрій Рева: Парламент має усі можливості розглянути та ухвалити Трудовий кодекс до кінця поточної сесії PDF  | Печать |  Написать письмо

29 березня 2017

Про це Міністр соціальної політики заявив 28 березня під час робочого візиту до Харкова.

  Read More...


Відстоювати права працівників спільними зусиллями PDF  | Печать |  Написать письмо

29 березня 2017

29 березня в інформаційної агенції «УНІАН» відбулась прес-конференція «Гідність для українських працівників – фундаментальні права та гідна праця». Інформацією та своїми думками з цього актуального питання з журналістами поділилися представники українських та міжнародних профспілок.

  Read More...


Льготы по военному сбору PDF  | Печать |  Написать письмо

Щодо практичного застосування норм чинного законодавства

ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 22.03.2017 р. № 3945/К/99-99-13-02-03-14

Витяг


Державна фіскальна служба України, керуючись ст. 52 Податкового кодексу України (далі – ПКУ), розглянула звернення ... щодо практичного застосування норм чинного законодавства і в межах компетенції повідомляє таке.

Правовий статус ветеранів війни визначено Законом України  від 22 жовтня 1993 року № 3551-XII «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» (далі – Закон № 3551).

  Read More...


"Шведский стол" и ЕСВ PDF  | Печать |  Написать письмо

Щодо практичного застосування норм чинного законодавства

ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 22.03.2017 р. № 5683/6/99-99-13-02-03-15

Державна фіскальна служба Україна, керуючись ст. 52 Податкового кодексу України (далі – Кодекс), розглянула лист ... щодо практичного застосування норм чинного законодавства та в межах компетенції повідомляє.

  Read More...


По основному месту работы — командировка, а по совместительству? PDF  | Печать |  Написать письмо

30.03.17

Минсоцполитики сообщает: за дни нахождения работника в командировке с основного места работы оплата по месту работы по совместительству не осуществляется. Среднюю заработную плату за время командировки работник получает только на том предприятии, которое его командировало.

  Read More...


Страница 3 из 29
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>