Федерация профсоюзов Одесской области

Четверг, 27 Апреля 2017


Уряд визначив порядок проведення перевірок інспекторами праці PDF  | Печать |  Написать письмо

26.04.2017 |  
МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

Сьогодні, 26 квітня, на засіданні Уряду прийнято постанову Кабінету Міністрів України „Деякі питання реалізації статті 259 Кодексу законів про працю України та статті 34 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”.

  Read More...


Оновлена програма житлових субсидій: що змінилося? PDF  | Печать |  Написать письмо

26.04.2017 |  
МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

З 1 травня 2017 року, на підставі внесених 26 квітня 2017 року Урядом змін у Постанову № 848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних  послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива», в Україні діятиме оновлена програма житлових субсидій.

  Read More...


Прожитковий мінімуму в цінах березня 2017 року PDF  | Печать |  Написать письмо

26 квітня 2017

Відповідно до статті 5 Закону України «Про прожитковий мінімум» Міністерство соціальної політики України повідомляє, що фактичний розмір прожиткового мінімуму у цінах березня 2017 року у розрахунку на місяць на одну особу становив 2825 грн (з урахуванням суми податку на доходи фізичних осіб – 3237 грн), для дітей віком до 6 років – 2723 грн, для дітей віком від 6 до 18 років – 2621 грн, для працездатних осіб – 2915 грн (з урахуванням суми податку на доходи фізичних осіб – 3621 грн), для осіб, які втратили працездатність, – 2398 гривень (розрахунки додаються).

  Read More...


Щодо встановлення окладів PDF  | Печать |  Написать письмо

· МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

· ЛИСТ

· від 17.03.2017 р. № 741/0/101-17/282

· <...> Відповідно до ст. 15 Закону України "Про оплату праці" та ст. 97 Кодексу законів про працю України (далі - КЗпП) госпрозрахункові підприємства самостійно встановлюють у колективному договорі з дотриманням норм і гарантій, передбачених законодавством, генеральною та галузевими (територіальними) угодами, форми і системи оплати праці, норми праці, розцінки, тарифні сітки, схеми посадових окладів, умови запровадження та розміри надбавок, доплат, премій, винагород та інших заохочувальних, компенсаційних і гарантійних виплат.

  Read More...


Профілактичний медогляд працівника за рахунок роботодавця: що з ПДФО PDF  | Печать |  Написать письмо

27.04.17

 

Вартість допомоги на лікування та медичне обслуговування платника податку або члена його сім’ї першого ступеня споріднення, дитини, яка перебуває під опікою або піклуванням платника, не включають до оподатковуваного доходу такого платника за умови документального підтвердження витрат (пп. 165.1.19 Податкового кодексу України). Це стосується і витрат роботодавця на обов’язковий профілактичний огляд працівника згідно із Законом України «Про захист населення від інфекційних хвороб» від 06.04.2000 № 1645-III.

  Read More...


Скоро летний отдых - напоминаем правила налогообложения стоимости путевок PDF  | Печать |  Написать письмо

27.04.17

Главное управление ГФС в Винницкой области обращает внимание на то, что в доход, который облагается НДФЛ не включается стоимость путевок на отдых, оздоровление и лечение, в том числе на реабилитацию инвалидов, на территории Украины налогоплательщика и / или его детей в возрасте до 18 лет , предоставляемых ему бесплатно или со скидкой (в размере такой скидки) профессиональным союзом, в который зачисляются профсоюзные взносы налогоплательщика - члена такого профессионального союза, созданного в соответствии с законодательством Украины, или за счет средств соответствующего фонда общеобязательного государственного социального страхования (пп. 165.1.35 п. 165.1 ст. 165 Налогового кодекса).

  Read More...


Дополнительный отпуск за ненормированный рабочий день совместителю может предоставляться PDF  | Печать |  Написать письмо

27.04.17

Консультирует МИНИСТЕРСТВО ТРУДА И СОЦИАЛЬНОЙ ПОЛИТИКИ УКРАИНЫ

Сектор режимов труда, отдыха и норм труда

О предоставлении дополнительного отпуска по совместительству

ВОПРОС: Можно ли предоставлять работникам, работающим по совместительству с оплатой труда пропорционально отработанному времени, дополнительный отпуск за ненормированный рабочий день с учетом фактической нагрузки i пропорционально отработанному времени на соответствующей должности?

  Read More...


Предприятия обязаны информировать военкомат об изменениях в личной жизни сотрудников PDF  | Печать |  Написать письмо

27.04.17

Об изменениях в жизни сотрудников предприятия ежемесячно будут уведомлять военкоматы, информирует ЮРЛИГА.

  Read More...


Новый Трудовой кодекс: гарантии для работников или диктат работодателей PDF  | Печать |  Написать письмо

27.04.17

Сергей Глушко, «Судебно-юридическая газета»

Верховная Рада готовится к окончательному утверждению проекта нового Трудового кодекса страны (законопроект № 1658). В спешном порядке он был принят за основу 5 ноября 2015 года, как реализация одного из требований Европейского союза для получения Украиной безвизового режима.

  Read More...


Павел Розенко: Я не вижу никаких оснований затягивать введение трехуровневой пенсионной системы PDF  | Печать |  Написать письмо

27.04.17

На сегодня нет оснований откладывать введение в Украине трехуровневой системы пенсионного обеспечения. Об этом в эфире радио «Голос столицы» заявил Вице-премьер-министр Украины Павел Розенко.

  Read More...


Страница 1 из 2
<< Первая < Предыдущая 1 2 Следующая > Последняя >>