Федерация профсоюзов Одесской области

Апреля 2017


Щодо сум матерiальної допомоги, якi не враховуються до зарплати для забезпечення її мiнiмального рiвня PDF  | Печать |  Написать письмо

КОНСУЛЬТУЄ МIНIСТЕРСТВО СОЦIАЛЬНОЇ ПОЛIТИКИ УКРАЇНИ

Згiдно iз статтею 1 Закону України «Про оплату працi» (далi - Закон) заробiтна плата - це винагорода, обчислена, як правило, у грошовому виразi, яку за трудовим договором роботодавець виплачує працiвниковi за виконану ним роботу.

  Read More...


Украина не имеет обязательств повышать пенсионный возраст, - Павел Розенко PDF  | Печать |  Написать письмо

26.04.17

В тексте Меморандума между Украиной и МВФ нет никаких обязательств относительно повышения пенсионного возраста для украинцев. Об этом в эфире телеканала «ZIK» заявил Вице-премьер-министр Украины Павел Розенко.

  Read More...


Форма № 1ДФ. Спрашивали? Получите ответы PDF  | Печать |  Написать письмо

26.04.17

Автор : Белова Наталья, Ушакова Лилия, эксперты по вопросам оплаты труда, Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

«Эта музыка будет вечной…» «Горячая линия» подтверждает: вопросам по заполнению формы № 1ДФ конца нет. Поэтому встречайте очередной сеанс «закрашивания белых пятен».

  Read More...


Майские праздники. Регламент работы банковской системы и Центров обслуживания плательщиков PDF  | Печать |  Написать письмо

26.04.17

В соответствии со статьей 73 КЗоТ Украины в мае 2017 года на предприятиях, в учреждениях, организациях работа не проводится в такие праздничные дни:

  Read More...


Про шестиденний робочий тиждень PDF  | Печать |  Написать письмо

КОНСУЛЬТУЄ МIНIСТЕРСТВО СОЦIАЛЬНОЇ ПОЛIТИКИ УКРАЇНИ
Департамент заробiтної плати та умов працi

 

ПИТАННЯ: За якого характеру виробництва та яких умов працi буде доцiльним введення роботодавцем шестиденного робочого тижня?

  Read More...


Установлення iндивiдуального графiка роботи PDF  | Печать |  Написать письмо

КОНСУЛЬТУЄ МIНIСТЕРСТВО СОЦIАЛЬНОЇ ПОЛIТИКИ УКРАЇНИ
Департамент заробiтної плати та умов працi

ПИТАННЯ: Працюю iнженером-механiком господарського вiддiлу комунального пiдприємства виконавчого органу мiськради. З листопада 2016 р. за iнiцiативою роботодавця менi встановлено iндивiдуальний графiк роботи: з 6.00 до 10.00 та з 18.00 до 22.00 - усього 8 год, про що видано наказ. Чи є правомiрним установлення такого графiка? Якi особливостi оплати працi за таким графiком роботи?

  Read More...


Про скорочений робочий час PDF  | Печать |  Написать письмо

КОНСУЛЬТУЄ МIНIСТЕРСТВО СОЦIАЛЬНОЇ ПОЛIТИКИ УКРАЇНИ
Департамент заробiтної плати та умов працi

 

ПИТАННЯ: Чи скорочується робочий час у передсвятковий день для працiвникiв установи, якi працюють на умовах неповного робочого дня (4 год на день за п'ятиденного робочого тижня) з оплатою в розмiрi 0,5 посадового окладу та 2 год на день за п'ятиденного робочого тижня з оплатою в розмiрi 0,25 посадового окладу, а також працiвника за сумiсництвом, який працює згiдно з графiком, що затверджується щомiсяця, iз запровадженням пiдсумованого облiку робочого часу в межах 25% мiсячної норми робочого часу?

  Read More...


Ведення табельного облiку використання робочого часу PDF  | Печать |  Написать письмо

КОНСУЛЬТУЄ МIНIСТЕРСТВО СОЦIАЛЬНОЇ ПОЛIТИКИ УКРАЇНИ
Департамент заробiтної плати та умов працi

 

ПИТАННЯ: Чи є виною бухгалтера виплата зарплати працiвниковi на пiдставi наказу про його призначення без табеля облiку використання робочого часу в разi неподання табеля вiдповiдальною особою?

  Read More...


ЗАСІДАННЯ РАДИ ФПУ. Відповідати вимогам часу та очікуванням людей PDF  | Печать |  Написать письмо

25 квітня 2017

Рада Федерації профспілок України запропонувала Президенту України взяти під особистий контроль стан підготовки і проходження у Верховній Раді України законопроекту про пенсійну реформу з метою недопущення порушення, звуження змісту та обсягу існуючих пенсійних прав громадян України. Про це говориться у Вимогах до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо ситуації з оголошеною пенсійною реформою, яке було ухвалено 25 квітня на засіданні Ради ФПУ. Вів засідання Голова СПО об’єднань профспілок, Голова ФПУ Григорій Осовий. В заході взяли участь та виступили Перший віце-прем’єр-міністр – міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів, міністр соціальної політики України Андрій Рева, представник ФПУ у парламенті, народний депутат України Сергій Каплін. Доречі, засідання почалося з приємної події. Голова ФПУ Григорій Осовий вручив  Першому віце-прем’єр-міністру – міністру економічного розвитку і торгівлі України Степану Кубіву Відзнаку Федерації профспілок України "За соціальне партнерство".

  Read More...


ПРЕЗИДІЯ ФПУ. Час вимагає рішучих дій на захист прав людини праці PDF  | Печать |  Написать письмо

25 квітня 2017

Якими мають бути дії профспілок в сучасних складних соціально-економічних умовах? Що необхідно зробити, щоб ефективно та надійно захистити законі права та інтереси працівників? Ці та інші питання були у центрі уваги учасників засідання Президії Федерації профспілок України, що відбулось 24 квітня у Києві.

  Read More...


Страница 5 из 30
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>