--return-- Федерация профсоюзов Одесской области
Федерация профсоюзов Одесской области

Апреля 2017


Про скорочений робочий час PDF  | Печать |  Написать письмо

КОНСУЛЬТУЄ МIНIСТЕРСТВО СОЦIАЛЬНОЇ ПОЛIТИКИ УКРАЇНИ
Департамент заробiтної плати та умов працi

 

ПИТАННЯ: Чи скорочується робочий час у передсвятковий день для працiвникiв установи, якi працюють на умовах неповного робочого дня (4 год на день за п'ятиденного робочого тижня) з оплатою в розмiрi 0,5 посадового окладу та 2 год на день за п'ятиденного робочого тижня з оплатою в розмiрi 0,25 посадового окладу, а також працiвника за сумiсництвом, який працює згiдно з графiком, що затверджується щомiсяця, iз запровадженням пiдсумованого облiку робочого часу в межах 25% мiсячної норми робочого часу?

  Read More...


Ведення табельного облiку використання робочого часу PDF  | Печать |  Написать письмо

КОНСУЛЬТУЄ МIНIСТЕРСТВО СОЦIАЛЬНОЇ ПОЛIТИКИ УКРАЇНИ
Департамент заробiтної плати та умов працi

 

ПИТАННЯ: Чи є виною бухгалтера виплата зарплати працiвниковi на пiдставi наказу про його призначення без табеля облiку використання робочого часу в разi неподання табеля вiдповiдальною особою?

  Read More...


ЗАСІДАННЯ РАДИ ФПУ. Відповідати вимогам часу та очікуванням людей PDF  | Печать |  Написать письмо

25 квітня 2017

Рада Федерації профспілок України запропонувала Президенту України взяти під особистий контроль стан підготовки і проходження у Верховній Раді України законопроекту про пенсійну реформу з метою недопущення порушення, звуження змісту та обсягу існуючих пенсійних прав громадян України. Про це говориться у Вимогах до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо ситуації з оголошеною пенсійною реформою, яке було ухвалено 25 квітня на засіданні Ради ФПУ. Вів засідання Голова СПО об’єднань профспілок, Голова ФПУ Григорій Осовий. В заході взяли участь та виступили Перший віце-прем’єр-міністр – міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів, міністр соціальної політики України Андрій Рева, представник ФПУ у парламенті, народний депутат України Сергій Каплін. Доречі, засідання почалося з приємної події. Голова ФПУ Григорій Осовий вручив  Першому віце-прем’єр-міністру – міністру економічного розвитку і торгівлі України Степану Кубіву Відзнаку Федерації профспілок України "За соціальне партнерство".

  Read More...


ПРЕЗИДІЯ ФПУ. Час вимагає рішучих дій на захист прав людини праці PDF  | Печать |  Написать письмо

25 квітня 2017

Якими мають бути дії профспілок в сучасних складних соціально-економічних умовах? Що необхідно зробити, щоб ефективно та надійно захистити законі права та інтереси працівників? Ці та інші питання були у центрі уваги учасників засідання Президії Федерації профспілок України, що відбулось 24 квітня у Києві.

  Read More...


Доплата до минзарплаты при суммированном учете рабочего времени PDF  | Печать |  Написать письмо

25.04.17

В случае применения суммированного учета рабочего времени распорядок рабочего дня и графики сменности должны быть составлены таким образом, чтобы рабочее время, которое обязаны отработать работники за учетный период, установленный в колдоговоре, соответствовало установленной законодательством норме рабочих часов, приходящихся на данный период.

  Read More...


МОЗ: Лікарні стануть некомерційними підприємствами, матимуть свій рахунок та встановлюватимуть зарплату без прив'язки до тарифної сітки PDF  | Печать |  Написать письмо

25.04.17

Міністерство охорони здоров’я розробило Методичні рекомендації, які допоможуть змінити господарсько-правовий статус комунальних закладів охорони здоров’я шляхом їх реорганізації з бюджетних установ у комунальні некомерційні підприємства. Документ підготовлено на виконання закону «про автономізацію», який на початку місяця ухвалив Парламент («Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення законодавства з питань охорони здоров'я», №2309а-д). Про це повідомив на брифінгу заступник Міністра охорони здоров’я України Павло Ковтонюк.

  Read More...


Какие документы нужно будет предъявить для въезда в одну из стран Европейского Союза после вступления в силу безвизового режима для Украины? PDF  | Печать |  Написать письмо

25.04.17

В начале апреля Европейский парламент поддержал решение о безвизовом въезде в страны Европейского Союза для украинцев. И, хотя, впереди еще несколько этапов, предваряющих его вступление в законную силу, сограждане уже начали активно обсуждать, как будет работать безвизовый режим на практике: а именно, какие документы нужно будет предъявить на пограничном контроле для беспрепятственного въезда в ЕС. Тема уже успела обрасти большим количеством мифов. Например, поговаривают, что на границе придется предъявлять справки о доходах, документы о владении недвижимостью, и даже справки из ЖЭКа об отсутствии задолженности. Prostopravo решил прояснить ситуацию, опираясь на нормы Европейского законодательства.

  Read More...


Информационный бюллетень Федерации профсоюзов Одесской области за март 2017г. PDF  | Печать |  Написать письмо

І раздел

Основные мероприятия ФПУ

  Read More...


Работник без трудовой книжки PDF  | Печать |  Написать письмо

АВЕРС-БУХГАЛТЕРИЯ

Работник работает на предприятии с 12 декабря, трудовой книжки у него не было, с 13 февраля на работе он не появлялся. Как правильно его уволить и выплатить расчетные? Является ли нарушением то, что он принят на работу без трудовой книжки?
При приеме на работу согласно ч. 2 ст. 24 КЗоТ работник обязан предоставить паспорт или иной документ, удостоверяющий личность, трудовую книжку, документ об образовании, о состоянии здоровья, военный билет (для военнообязанных) и др. Далее


 


 

 


Суточные и налоги PDF  | Печать |  Написать письмо

АВЕРС-БУХГАЛТЕРИЯ

На предприятии суточные расходы для командировок по Украине установлены в размере 450 грн. в сутки. НКУ предусмотрено ограничение для суточных в размере 320 грн. Разница 130 грн. (450 - 320) признается дополнительным благом, с которого следует удержать налог на доходы физических лиц (18 %) и военный сбор (1,5 %). Как правильно это рассчитать исходя из превышения 130 грн.?
Суточные расходы определяются предприятием самостоятельно и могут быть различными для определенных стран и городов. Как правило, это оформляется отдельным приказом руководителя. Далее


 

 


Страница 6 из 30
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>