Федерация профсоюзов Одесской области

Четверг, 15 Июня 2017


Правове регулювання питань у сферi працi PDF  | Печать |  Написать письмо

КОНСУЛЬТУЄ МIНIСТЕРСТВО СОЦIАЛЬНОЇ ПОЛIТИКИ УКРАЇНИ
Юридичний департамент

 

ПИТАННЯ 1: Чи потрiбно в разi продовження контракту видавати наказ по пiдприємству про внесення змiн до наказу про прийняття на роботу працiвника на умовах контракту?

  Read More...


Заробiтна плата та винагороди за цивiльно-правовим договором: особливостi оподаткування PDF  | Печать |  Написать письмо

КОНСУЛЬТУЄ ДЕРЖАВНА ФIСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
Департамент доходiв i зборiв з фiзичних осiб

Насамперед занотуємо головне, що потребує уваги пiд час нарахування заробiтної плати, її оподаткування та нарахування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соцiальне страхування (далi - єдиний внесок).

  Read More...


Щодо доплати за роботу в шкiдливих умовах PDF  | Печать |  Написать письмо

КОНСУЛЬТУЄ МIНIСТЕРСТВО СОЦIАЛЬНОЇ ПОЛIТИКИ УКРАЇНИ
Департамент заробiтної плати та умови працi
Вiддiл регулювання умов та охорони працi

 

ПИТАННЯ: Чи нараховується i в якому порядку доплата працiвникам, зайнятим у шкiдливих умовах працi (8% тарифної ставки, окладу), робоче мiсце яких атестоване в установленому порядку, за умови, що технологiчним регламентом передбачено перебування такого працiвника у шкiдливих умовах не бiльш як три-чотири години протягом робочого дня (загальна тривалiсть робочого дня - 8 год)?

  Read More...


Щодо оподаткування сум вiдшкодованих витрат, понесених працiвником пiд час вiдрядження у межах України та за кордон PDF  | Печать |  Написать письмо

ДЕРЖАВНА ФIСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

IНДИВIДУАЛЬНА ПОДАТКОВА КОНСУЛЬТАЦIЯ
07.06.2017 N 515/6/99-99-13-02-03-15/IПК

Державна фiскальна служба Україна, керуючись ст. 52 Податкового кодексу України (далi - Кодекс), розглянула лист щодо оподаткування сум вiдшкодованих витрат, понесених працiвником пiд час вiдрядження у межах України та за кордон i в межах компетенцiї повiдомляє.

  Read More...


Щодо дiяльностi Фонду соцiального страхування України PDF  | Печать |  Написать письмо

ВИКОНАВЧА ДИРЕКЦIЯ ФОНДУ СОЦIАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ ВIД НЕЩАСНИХ
ВИПАДКIВ НА ВИРОБНИЦТВI ТА ПРОФЕСIЙНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ УКРАЇНИ

ЛИСТ
21.03.2017 N 54-01-3

 

Вiдповiдно до Закону України "Про загальнообов’язкове державне соцiальне страхування", що дiє з 01.01.2015 р. (далi - Закон), Фонд соцiального страхування України (далi - Фонд) здiйснює заходи, спрямованi на запобiгання нещасним випадкам, усунення загрози здоров'ю працiвникiв, викликаної умовами працi.

  Read More...


Щодо витрат на медичну та соцiальну допомогу PDF  | Печать |  Написать письмо

ВИКОНАВЧА ДИРЕКЦIЯ ФОНДУ СОЦIАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ ВIД НЕЩАСНИХ
ВИПАДКIВ НА ВИРОБНИЦТВI ТА ПРОФЕСIЙНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ УКРАЇНИ

ЛИСТ
22.03.2017 N 56-01-3

 

Виконавчою дирекцiєю Фонду соцiального страхування вiд нещасних випадкiв на виробництвi та професiйних захворювань України (далi - виконавча дирекцiя Фонду) розглянуто запит та повiдомляється наступне.

  Read More...


Інформація про стан забезпечення застрахованих осіб та членів їхніх сімей реабілітаційним лікуванням у санаторно-курортних закладах у 2016 році PDF  | Печать |  Написать письмо

 

ВИКОНАВЧА ДИРЕКЦІЯ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ З ТИМЧАСОВОЇ ВТРАТИ ПРАЦЕЗДАТНОСТІ

Додаток
до листа
24.01.2017 № 2.4-38-131

Інформація
про стан забезпечення застрахованих осіб та членів їхніх сімей реабілітаційним лікуванням у санаторно-курортних закладах у 2016 році

  Read More...


Женщина, находящаяся в отпуске по уходу за ребенком до 3-х лет, не подлежит сокращению в случае ликвидации, а в обязательном порядке должна быть трудоустроена PDF  | Печать |  Написать письмо

15.06.17

Консультирует МИНИСТЕРСТВО СОЦИАЛЬНОЙ ПОЛИТИКИ УКРАИНЫ

Юридический департамент

Об увольнении женщины, которая имеет малолетних детей

  Read More...


Как отменить поданные в ГФС сведения о принятом работнике? PDF  | Печать |  Написать письмо

15.06.17

Предприятие подало в ГФС информацию о приеме на работу работника, однако он передумал и не вышел на работу. Нужно ли подавать в ГФС отменяющую форму и как оформить в кадровом учете эту ситуацию?

  Read More...


Зарплата за первую половину месяца (аванс): вы спрашиваете — мы отвечаем PDF  | Печать |  Написать письмо

15.06.17

Автор : Ушакова Лилия, эксперт по вопросам оплаты труда, Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Среди множества зарплатных вопросов особое место занимают вопросы, касающиеся порядка выплаты аванса и его размера. Найти на них ответы вам поможет эта статья.

  Read More...


Страница 1 из 2
<< Первая < Предыдущая 1 2 Следующая > Последняя >>