Федерация профсоюзов Одесской области

Вторник, 25 Июля 2017


У Верховній Раді України зареєстровано профспілковий законопроект щодо оплати праці PDF  | Печать |  Написать письмо

25 липня 2017

З метою захисту соціально-економічних прав працівників та членів їх сімей та підвищення рівня реальних трудових доходів до рівня стандартів ЄС Президією ФПУ (постанова № П–9–6 від 22.06.2017) та СПО об’єднань профспілок (рішення № 39-2 від 10.07.2017) схвалені проекти законів України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо оплати праці та здійснення контролю за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення виконавчими органами міських рад міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад)» та «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту працівника у випадку затримки виплати заробітної плати».

  Read More...


Индексы для проведения индексации заработной платы в 2017 г. PDF  | Печать |  Написать письмо

Индексы для проведения индексации заработной платы в 2017 г.

  Read More...


Ухвалення напрацьованих законопроектів щодо пенсійної реформи дозволить перейти до розробки накопичувального рівня пенсійного забезпечення, - Глава Уряду PDF  | Печать |  Написать письмоДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ
Остаточне ухвалення вже напрацьованих та запропонованих Урядом законопроектів щодо пенсійної реформи дозволить осучаснити пенсії 9 млн пенсіонерів, а згодом й військовим пенсіонерам, скасувати оподаткування пенсій, знизити дефіцит бюджету Пенсійного фонду до мінімальних показників, а також перейти до розробки моделі роботи наступного - накопичувального рівня пенсійного забезпечення. Про це в ефірі 5 каналу сказав Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

  Read More...


На порядку денному профспілок – підвищення зарплати PDF  | Печать |  Написать письмо

24 липня 2017

За весь період незалежності України загальний рівень оплати праці є вкрай низьким. І жоден Уряд, Президент, соціальні партнери не змогли запровадити таку політику в оплаті праці, щоб  кардинально змінити ситуацію на краще.

  Read More...


Про затвердження змін до форми Звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації PDF  | Печать |  Написать письмо

ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 19.07.2017 р. № 19001/7/99-99-15-02-01-17

Головні управління ДФС в областях

та м. Києві, Офіс великих платників

податків ДФС

Про затвердження змін до форми Звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації

  Read More...


Проверки PDF  | Печать |  Написать письмо

Щодо положень Податкового кодексу України, зокрема в частині застосування статей 126 та 127 при здійсненні перевірок платників податків з питань сплати податку на доходи фізичних осіб та військового збору

ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 28.12.2015 р. № 47546/7/99-99-17-01-02-17

  Read More...


Як у звітності заповнювати графу «Головний бухгалтер», якщо посаду головного бухгалтера не передбачено PDF  | Печать |  Написать письмо


24.07.17

Інформаційно-аналітичний журнал «Вісник. Право знати все про податки і збори», 2017, №26

Паперова звітність. Форма податкової декларації повинна містити необхідні обов’язкові реквізити і відповідати нормам та змісту відповідних податку та збору (п. 48.1 ст. 48 Податкового кодексу).

  Read More...


Щодо виключення організацій з Реєстру неприбуткових установ та організацій PDF  | Печать |  Написать письмо

24.07.17

Відповідно до п. 35 підрозділу 4 Розділу XX «Перехідні положення» Кодексу неприбуткові підприємства, установи та організації (далі - неприбуткові організації), внесені до Реєстру на день набрання чинності Законом України від 17 липня 2015 року № 652-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування неприбуткових організацій», що не відповідають вимогам п. 133.4 ст. 133 Кодексу, з метою включення до нового Реєстру зобов'язані були до 01 липня 2017 року привести свої установчі документи у відповідність до норм Кодексу та у цей самий строк подати копії таких документів до контролюючого органу.

  Read More...


Чи можна перервати декретну відпустку? PDF  | Печать |  Написать письмо

25.07.17

ЦК Профспілки працівників освіти і науки України консультує щодо можливості переривання соціальної відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами.

Відповідно до ст. 17 Закону України «Про відпустки» та ст. 179 КЗпП України на підставі медичного висновку жінкам надається оплачувана соціальна відпустка у зв’язку з вагітністю та пологами тривалістю 126 (140) календарних днів: до пологів – 70 календарних днів; після пологів – 56 календарних днів (70 календарних днів – у разі народження двох і більше дітей та у разі ускладнення пологів), починаючи з дня пологів.

  Read More...


Витрати на охорону праці повинні становити не менше 0,5 % від фонду оплати праці за попередній рік PDF  | Печать |  Написать письмо


25.07.17

Відповідно до статті 19 Закону України «Про охорону праці» фінансування охорони праці здійснюється роботодавцем.

Фінансування профілактичних заходів з охорони праці, виконання загальнодержавної, галузевих та регіональних програм поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища, інших державних програм, спрямованих на запобігання нещасним випадкам та професійним захворюванням, передбачається, поряд з іншими джерелами фінансування, визначеними законодавством, у державному і місцевих бюджетах.

  Read More...


Страница 1 из 2
<< Первая < Предыдущая 1 2 Следующая > Последняя >>