Федерация профсоюзов Одесской области

Понедельник, 31 Июля 2017


Надання матеріального забезпечення застрахованим особам, які працюють на умовах неповного робочого часу PDF  | Печать |  Написать письмо

31.07.17

Відповідно до статті 18 Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування» від 23.09.99 р. № 1105 (далі – Закон № 1105) страхуванню у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності підлягають особи, які працюють на умовах трудового договору (контракту) на підприємствах, в установах, в організаціях незалежно від форми власності та господарювання, у тому числі в іноземних дипломатичних та консульських установах, інших представництвах нерезидентів або у фізичних осіб, а також обрані на виборні посади в органах державної влади, органах місцевого самоврядування та в інших органах.

  Read More...


Робота студентів за трудовим договором – оплачується на загальних підставах PDF  | Печать |  Написать письмо

31.07.17

Право працівника реалізувати свої здібності до продуктивної і творчої праці шляхом укладення трудового договору на одному або одночасно на декількох підприємствах, тобто, працювати за сумісництвом, встановлено Кодексом законів про працю України (ч. 2 ст. 21 КЗпП).

  Read More...


Розрахунковий період для обчислення відпускних залежить від дати початку відпустки PDF  | Печать |  Написать письмо


31.07.17

Середню зарплату для оплати часу відпусток або для виплати компенсації за невикористані відпустки обчислюють виходячи з виплат за останні 12 календарних місяців роботи, що передують місяцю надання відпустки чи виплаті компенсації за невикористані відпустки.

  Read More...


Чи може громадська організація провадити також підприємницьку діяльність PDF  | Печать |  Написать письмо


31.07.17

Якщо господарська діяльність юридичної особи, зареєстрованої як суб’єкт некомерційного господарювання, набуває характеру підприємницької діяльності, до неї застосовуються положення Господарського кодексу України й інших законів, якими регулюється підприємництво.

  Read More...


З 1 серпня 2017 року розпочинає роботу Фонд соціального страхування України PDF  | Печать |  Написать письмо


31.07.17

У зв’язку з реорганізацією Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності та Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України усі права та обов’язки згаданих фондів переходять до новоутвореного Фонду соціального страхування України та його робочих органів.

  Read More...