Федерация профсоюзов Одесской области

Пятница, 06 Октября 2017


Щодо оподаткування податком на доходи фізичних осіб, військовим збором та нарахування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на дохід, виплачений за рішенням суду PDF  | Печать |  Написать письмо

 

ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ІНДИВІДУАЛЬНА ПОДАТКОВА КОНСУЛЬТАЦІЯ

від 28.09.2017 р. № 2063/6/99-99-13-02-03-15/ІПК

Державна фіскальна служба України, керуючись ст. 52 Податкового кодексу України (далі - Кодекс), розглянула лист щодо оподаткування податком на доходи фізичних осіб, військовим збором та нарахування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі - єдиний внесок) на дохід, виплачений за рішенням суду і в межах компетенції повідомляє, що відповідь надається з урахуванням фактичних обставин, викладених у листі.

  Read More...


Щодо збереження середньої заробітної плати за час підвищення кваліфікації PDF  | Печать |  Написать письмо

 

МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 31.08.2017 р. № 2288/0/101-17

Щодо збереження середньої заробітної плати за час підвищення кваліфікації

(Витяг)

<...>

Чинне законодавство передбачає право працівників виконувати крім основної, іншу регулярно оплачувану роботу на умовах окремо укладеного трудового договору у вільний від основної роботи час на тому самому або іншому підприємстві (установі, організації) або в громадянина (підприємця, приватної особи) за наймом, тобто працювати за сумісництвом.

  Read More...


Облік та оподаткування послуг добровільного медичного страхування працівника та непрацівника за рахунок коштів підприємства PDF  | Печать |  Написать письмо

06.10.17

Чи є якісь відмінності в обліку й оподаткуванні під час надання послуг добровільного медичного страхування працівника та непрацівника підприємства за рахунок коштів підприємства? Наприклад, якщо людина вже звільнилася, але підприємство продовжує оплачувати її медичне страхування, при цьому сплачує ПДФО з додаткового блага з підвищуючим коефіцієнтом, ВЗ і відображає у формі N 1ДФ.

  Read More...


Щодо врахування лікарняних при нарахуванні відпускних 06.10.17 PDF  | Печать |  Написать письмо

06.10.17

Мінсоцполітики у листі від 06.09.2017 р. № 2339/0/101-17 розглянуло питання щодо врахування допомоги по тимчасовій непрацездатності при обчисленні середньої заробітної плати для оплати днів відпусток та виплати компенсації за невикористані дні відпусток згідно з Порядком обчислення середньої заробітної плати, затвердженим постановою КМУ від 08.02.95 р. N 100 (далі - Порядок), та повідомляє.

  Read More...