Федерация профсоюзов Одесской области

Октября 2017


Про залучення осiб з iнвалiднiстю до роботи в нiчнi змiни PDF  | Печать |  Написать письмо

КОНСУЛЬТУЄ МIНIСТЕРСТВО СОЦIАЛЬНОЇ ПОЛIТИКИ УКРАЇНИ
Вiддiл регулювання умов i охорони працi

 

ПИТАННЯ: Чи можна працевлаштурати iнвалiдiв на робочi мiсця з нiчними змiнами, де умови та характер працi належать до третього класу (шкiдливi першого ступеня)?

  Read More...


Щодо гiгiєнiчної оцiнки умов працi пiд час проведення атестацiї робочих мiсць PDF  | Печать |  Написать письмо

КОНСУЛЬТУЄ МIНIСТЕРСТВО СОЦIАЛЬНОЇ ПОЛIТИКИ УКРАЇНИ
Вiддiл регулювання умов i охорони працi

ПИТАННЯ: За якими критерiями потрiбно проводити оцiнку щодо пiльгового пенсiйного забезпечення за Списками № 1 i N 2, а також скiльки додаткових днiв вiдпустки i балiв на доплати потрiбно встановлювати на робочих мiсцях за виявленi шкiдливi виробничi фактори четвертого ступеня III класу та IV класу?

  Read More...


Про змiну iстотних умов працi PDF  | Печать |  Написать письмо

КОНСУЛЬТУЄ МIНIСТЕРСТВО СОЦIАЛЬНОЇ ПОЛIТИКИ УКРАЇНИ
Департамент правового забезпечення

 

ПИТАННЯ: На пiдприємствi заплановано встановити бiльше робочих годин (або бiльше годин на день, або бiльше днiв на тиждень). Чи це законно?

  Read More...


Мінсоцполітики про нюанси обчислення доплати до мінімальної зарплати PDF  | Печать |  Написать письмо

17.10.2017

Якщо працівнику, який виконав місячну (годинну) норму праці, здійснюють виправлення (донарахування) певних виплат, здійснених у попередні місяці, то зазначені виплати мають нараховуватись понад розмір заробітної плати за цей місяць

  Read More...


Що змінилося у зв'язку з пенсійною реформою: коментар та інфографіка від ПФУ PDF  | Печать |  Написать письмо

21.10.2017

У Пенсійному фонді розповіли, які зміни внесено Законом України від 03.10.2017 р. №2148-VIII і коли вони запрацюють

Законом України від 03.10.2017 р. №2148-VIII, який набрав чинності 11 жовтня 2017 року, внесено зміни до деяких законодавчих актів України,  які набирають чинності:

  Read More...


Бюджет Одессы: доходы и расходы по состоянию на 20 октября 2017 года PDF  | Печать |  Написать письмо

Информация об оперативном выполнении бюджета города Одессы за октябрь 2017 года


Фактические поступления в бюджет города Одессы (без учета трансфертов и собственных поступлений бюджетных учреждений) за 13 банковских дней октября 2017 года составили 339,5 млн. грн., в том числе: налог на доходы физических лиц поступил в размере 142,6 млн. грн.; единый налог – 55,2 млн. грн.; акцизный налог с реализации субъектами хозяйствования розничной торговли подакцизных товаров – 1,9 млн. грн.; акцизный налог из произведенного в Украине топлива – 14,1 млн. грн.; акцизный налог из ввезенного на таможенную территорию Украины топлива – 60,5 млн. грн.; налог на недвижимое имущество, отличное от земельного участка, - 11,2 млн. грн., плата за предоставление других административных услуг – 4,1 млн. грн.

  Read More...


Про визнання спроможними об’єднаних територiальних громад PDF  | Печать |  Написать письмо

XX

КАБIНЕТ МIНIСТРIВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
вiд 11 жовтня 2017 р. N 722-р
Київ

Вiдповiдно до частини четвертої статтi 9 Закону України "Про добровiльне об’єднання територiальних громад" визнати спроможними об’єднанi територiальнi громади згiдно з додатком.

Прем'єр-мiнiстр України В.ГРОЙСМАН

  Read More...


Шведський стіл для працівників та ПДФО: у контролерів змінилася позиція? PDF  | Печать |  Написать письмо

23.10.17

До загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку включається дохід, отриманий платником податку як додаткове благо у вигляді вартості, зокрема, харчування, безоплатно отриманого платником податку, крім випадків, визначених ПКУ для оподаткування прибутку підприємств (п.п. «б» п.п. 164.2.17 ПКУ).

  Read More...


На витрати на оплату найманого житла працівникам нараховується ЄСВ PDF  | Печать |  Написать письмо

23.10.17

Відповідно до п. 1 ч.1 ст. 7 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 08.07.2010 р. № 2464-VI, базою нарахування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі — ЄСВ) для роботодавців, є сума нарахованої кожній застрахованій особі заробітної плати за видами виплат, які включають основну та додаткову заробітну плату, інші заохочувальні та компенсаційні виплати, у тому числі в натуральній формі, що визначаються відповідно до Закону України «Про оплату праці», та сума винагороди ФО за виконання робіт (надання послуг) за цивільно-правовими договорами.

  Read More...


Про коригування середньої заробітної плати PDF  | Печать |  Написать письмо

23.10.17

Мінсоцполітики листом від 10.05.2017 р. № 1380/0/101-17/282 роз’яснило нюанси застосування п. 10 Порядку обчислення середньої заробітної плати», затвердженого постановою КМУ від 08.02.95 р. № 100 (далі - Порядок).

  Read More...


Страница 1 из 28
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>