Федерация профсоюзов Одесской области

Октября 2017


Розрахунок норми тривалості робочого часу на 2018 рік PDF  | Печать |  Написать письмо

Під час розрахунку норми тривалості робочого часу безпосередньо всім роботодавцям слід керуватися нижчезаз­наченим, передає "Вісник. Офіційно про податки".

  Read More...


31.10.2017 PDF  | Печать |  Написать письмо

 

Распределение по разделам:

  Read More...


Щодо деяких питань оплати працi PDF  | Печать |  Написать письмо

КОНСУЛЬТУЄ МIНIСТЕРСТВО СОЦIАЛЬНОЇ ПОЛIТИКИ УКРАЇНИ
Департамент заробiтної плати та умов працi

 

ПИТАННЯ: Чи потрiбно у зв’язку з пiдвищенням на 25% зарплати з 1 березня 2017 р. проводити перерахунок виплаченої зарплати та iнших виплат працiвникам, звiльненим до 20 березня 2017 р. (до набрання чинностi наказом про пiдвищення)?

Чи потрiбно коригувати на коефiцiєнт пiдвищення середнiй заробiток працiвникам за час пiдвищення квалiфiкацiї, пiдготовки, перепiдготовки i навчання iнших професiй з вiдривом вiд виробництва; за час вiдрядження тощо?

Чи враховуються пiд час обчислення розмiру зарплати працiвника для забезпечення її мiнiмального розмiру такi виплати:

оплата працi у святковi i неробочi днi, не передбачена графiком змiнностi;

надбавка за вахтовий метод роботи;

надбавка за пересувний характер роботи;

оплата роботи у вечiрнiй час?

Чи можна встановлювати доплату за виконання обов’язкiв тимчасово вiдсутнього працiвника або за сумiщення посад головному фахiвцевi, в пiдпорядкуваннi якого немає пiдлеглих?

  Read More...


Як визначити страховий стаж для розрахунку лікарняних PDF  | Печать |  Написать письмо

31.10.17

Розмір допомоги по тимчасовій непрацездатності залежить від страхового стажу працівника:  чим більший стаж -  тим більший відсоток виплати. Для того, щоб його правильно підрахувати необхідно знати  що таке страховий стаж.

  Read More...


Учебный отпуск предоставляется по основному месту работы, а по совместительству (в том числе внутреннему) - отпуск без сохранения зарплаты PDF  | Печать |  Написать письмо

31.10.17

Консультирует МИНИСТЕРСТВО ТРУДА И СОЦИАЛЬНОЙ ПОЛИТИКИ УКРАИНЫ

Сектор режимов труда, отдыха и норм труда

Об отпуске в связи с обучением

ВОПРОС: Как предоставить и оплатить дополнительные отпуска в связи с обучением студенту вуза - работнику государственного учреждения по основному месту работы и внутреннему совместительству?

Какие документы должен представить работник работодателю?

  Read More...


О расчете средней заработной платы в случае отстранения работника от работы по состоянию здоровья PDF  | Печать |  Написать письмо

31.10.17

Каков порядок расчета средней заработной платы в случае отстранения работника от работы по состоянию его здоровья с сохранением средней заработной платы? Разъясняет начальник отдела Департамента заработной платы и условий труда Минсоцполитики Украины Неля Синько (газета «Труд и зарплата» от 04.10.2017 г. № 37).

  Read More...


Об отпуске по семейным обстоятельствам. Нужно ли четко указывать причину? PDF  | Печать |  Написать письмо

31.10.17

Нужно ли для получения отпуска без сохранения зарплаты по семейным обстоятельствам четко отмечать, какие именно конкретные семейные обстоятельства (например, ремонт в квартире) возникли?

Статьей 25 Закона «Об отпусках» перечислены обстоятельства, при которых работнику обязательно по его желанию предоставляется отпуск без сохранения зарплаты.

  Read More...


Щодо розслідування та обліку нещасних випадків, що сталися з працівниками під час виконання трудових обов'язків PDF  | Печать |  Написать письмо

 

ФОНД СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ ВІД НЕЩАСНИХ ВИПАДКІВ НА ВИРОБНИЦТВІ ТА ПРОФЕСІЙНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 06.06.2017 р. № 99-05-13

(Витяг)

<...>

Розслідування та облік нещасних випадків, що сталися з працівниками під час виконання трудових обов'язків, на даний час здійснюється відповідно до Порядку проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві, затвердженого постановою КМУ від 30.11.2011 р. N 1232 (далі - Порядок N 1232).

  Read More...


Щодо права на отримання допомоги по тимчасовій непрацездатності PDF  | Печать |  Написать письмо

 

ФОНД СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ З ТИМЧАСОВОЇ ВТРАТИ ПРАЦЕЗДАТНОСТІ

ЛИСТ

від 06.06.2017 р. № 5.1-27-1038

Частиною першою ст. 19 Закону України від 23.09.99 р. № 1105-XIV "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування" (далі - Закон N 1105) передбачено право застрахованих громадян України, іноземців, осіб без громадянства та членів їх сімей, що проживають в Україні <...>, на матеріальне забезпечення та соціальні послуги за страхуванням у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності.

  Read More...


ПРІОРИТЕТ ДІЯЛЬНОСТІ – ЗДОРОВ’Я ГРОМАДЯН PDF  | Печать |  Написать письмо

30 жовтня 2017

27 жовтня в Одесі, на базі ДП "Клінічний санаторій ім. Пирогова" (курорт Куяльник) відбулось спільне засідання Наглядової ради і Правління ПрАТ лікувально-оздоровчих закладів профспілок України "Укрпрофоздоровниця".

  Read More...


Страница 1 из 38
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>