Федерация профсоюзов Одесской области

Вторник, 20 Марта 2018


16.03.2018 PDF  | Печать |  Написать письмо

 

Распределение по разделам:

  Read More...


19.03.2018 PDF  | Печать |  Написать письмо

 

Распределение по разделам:

  Read More...


Оплата часу вимушеного прогулу PDF  | Печать |  Написать письмо

КОНСУЛЬТУЄ МIНIСТЕРСТВО СОЦIАЛЬНОЇ ПОЛIТИКИ УКРАЇНИ

 

ПИТАННЯ: Як розраховується середня зарплата за час вимушеного прогулу в разi неправомiрного звiльнення ?

  Read More...


Щодо оподаткування доходiв, отриманих вiд операцiй з надання послуг неприбутковими органiзацiями PDF  | Печать |  Написать письмо

ДЕРЖАВНА ФIСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

IНДИВIДУАЛЬНА ПОДАТКОВА КОНСУЛЬТАЦIЯ
01.03.2018 N 826/6/99-99-15-02-02-15/IПК

 

Державна фiскальна служба України розглянула звернення щодо оподаткування доходiв, отриманих вiд операцiй з надання послуг неприбутковими органiзацiями, та, керуючись ст. 52 Податкового кодексу України (далi - Кодекс), повiдомляє таке.

  Read More...


ЦПХ и неприбыльные организации PDF  | Печать |  Написать письмо

ДЕРЖАВНА ФIСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

IНДИВIДУАЛЬНА ПОДАТКОВА КОНСУЛЬТАЦIЯ
01.03.2018 N 831/6/99-99-15-02-02-15/IПК

Щодо можливостi неприбуткових
органiзацiй укладати договори цивiльно-правового
характеру з фiзичними особами для реалiзацiї мети та
напрямiв дiяльностi такої органiзацiї

Державна фiскальна служба України розглянула звернення щодо можливостi неприбуткових органiзацiй укладати договори цивiльно-правового характеру з фiзичними особами для реалiзацiї мети та напрямiв дiяльностi такої органiзацiї та, керуючись ст. 52 Податкового Кодексу України (далi - Кодекс), повiдомляє.

  Read More...


Компенсацию расходов на проезд в командировке не облагают НДФЛ PDF  | Печать |  Написать письмо

20.03.18

Письмо ГФС от 07.03.2018 г. № 926/6/99-99-13-02-03-15/ІПК.

Не облагают НДФЛ сумму расходов работника на проезд во время командировки, которые возместил работодатель. Условием для их освобождения от налогообложения является наличие необходимых подтверждающих документов.

  Read More...


Как произвести расчет больничных лицу, которое, кроме основного места работы, работает на условиях гражданско-правового договора? PDF  | Печать |  Написать письмо

20.03.18

Согласно письму Минсоцполитики от 17.12.2017 г. № 571/0/86-17/218 в случае, если застрахованное лицо одновременно осуществляет несколько видов деятельности (работает на условиях трудового договора, гражданско-правового договора или является физическим лицом-предпринимателем), расчет пособия должен осуществляться отдельно по каждому месту деятельности подобно тому, как это определено пунктом 30 Порядка исчисления средней заработной платы (дохода, денежного обеспечения) для расчета выплат по общеобязательному государственному социальному страхованию, утвержденного постановлением КМУ от 26.09.2001 г. № 1266, для лиц, работающих по совместительству.

  Read More...


Колегія Держпраці : особливу увагу приділено питанням стану охорони праці у будівельній галузі PDF  | Печать |  Написать письмо

Під час засідання колегії Державної служби України з питань праці, яке відбулося 27 лютого 2018 року, члени колегії, посадовці центрального апарату, територіальних органів та державних підприємств, які відносяться до сфери управління Держпраці, проаналізували підсумки роботи Служби у 2017 році та визначилися із пріоритетними завданнями у 2018 році.

  Read More...