Федерация профсоюзов Одесской области

Понедельник, 02 Апреля 2018


Мін’юст надає роз’яснення, як працівнику захистити порушене право на своєчасне отримання заробітної плати PDF  | Печать |  Написать письмо

02 квітня 2018

Заступник Міністра юстиції Світлана Глущенко на офіційному сайті міністерства інформує, яким чином потрібно діяти особі у разі порушення її права на отримання заробітної плати (https://minjust.gov.ua/news/ministry/svitlana-gluschenko-poyasnyue-yak-zahistiti-porushene-pravo-na-otrimannya-zarobitnoi-plati) .

Перш за все, кожна людина може отримати безкоштовну юридичну консультацію у Бюро правової допомоги (БПД), які є у всіх районах та містах обласного значення по всій Україні. Звернувшись до них, кожен мешканець територіальної громади зможе отримати безкоштовні консультації з правових питань та скористатися електронними сервісами Мін’юсту.

  Read More...


Не забудьте проиндексировать зарплату за март 2018 года PDF  | Печать |  Написать письмо

Редакция газеты «Все о бухгалтерском учете» напоминает, что обязанность ежемесячно проводить индексацию зарплаты установлена Порядком № 1078* для всех работодателей без исключения. Зарплату работников необходимо индексировать, независимо от ее размера, в пределах прожиточного минимума для трудоспособных лиц, который с 1 января 2018 года составляет 1762 грн.

Индексации подлежат денежные доходы физлиц, у которых нет разового характера.

  Read More...


Страница 2 из 2
<< Первая < Предыдущая 1 2 Следующая > Последняя >>