Федерация профсоюзов Одесской области

Ноября 2018


24.11. 2018 PDF  | Печать |  Написать письмо

Распределение по разделам:

  Read More...


Как законодательно урегулированы вопрос о выделении средств на мероприятия по охране труда? PDF  | Печать |  Написать письмо


Собственник или уполномоченный им орган разрабатывает при участии профессиональных союзов и реализует комплексные мероприятия по охране труда в соответствии с Законом Украины "Об охране труда". План мероприятий по охране труда включается в коллективный договор. Далее

 


Пересчитывается ли сумма индексации пропорционально отработанному времени в случаях, когда работник находился на больничном, в отпуске, в отпуске без сохранения заработной платы? PDF  | Печать |  Написать письмо


Согласно п. 3 Порядка проведения индексации денежных доходов населения, утвержденного постановлением КМУ от 17.07.2003 г. № 1078, выплаты, исчисляемые исходя из величины средней заработной платы, не относятся к объектам индексации. То есть выплаты за время, в течение которого работник, например, находился в оплачиваемом отпуске либо на больничном, не индексируются, поскольку они начислены исходя из средней заработной платы и уже включают в себя индексацию. Далее

 


Имеет ли право сварщик на льготную пенсию и другие льготы и компенсации? PDF  | Печать |  Написать письмо


Согласно Справочника квалификационных характеристик профессий работников (Выпуск 42. Обработка металла. Часть 1. Руководители, профессионалы, специалисты, технические служащие. Часть 2. Рабочие. Книга 1. "Металлическое литье", "Сварка металла". Далее

 


Індексуємо зарплату бюджетникам у листопаді 2018 року PDF  | Печать |  Написать письмо


Індексувати зарплату працівникам бюджетної сфери чи ні, залежить від того, коли востаннє їм підвищували посадові оклади (тарифні ставки). Більшості працівників бюджетної сфери були підвищені посадові оклади (тарифні ставки) з 01.01.2018 р., для працівників ОМС (посадових осіб і службовців) — з 18.05.2018 р. Чи настало в листопаді 2018 року право на індексацію зарплати для них? Давайте розглянемо детальніше. Далі

 


Призначення та виплата допомоги на поховання за кошти Фонду PDF  | Печать |  Написать письмо

Призначення та виплата допомоги на поховання за кошти Фонду

25.11.18

Допомога на поховання (крім поховання пенсіонерів, безробітних та осіб, які померли від нещасного випадку на виробництві) надається у розмірі, що встановлюється правлінням Фонду, але не менше розміру прожиткового мінімуму. З 1 березня 2017 року розмір допомоги на поховання складає 4 100 гривень.

  Read More...


До відома батьків, щоб отримати податкову знижку за витратами коштів, сплачених на користь закладів дошкільної, позашкільної, загальної середньої освіти, обов’язково заключіть договір PDF  | Печать |  Написать письмо

25.11.18

Право платника податку на податкову знижку, підстави для її нарахування, перелік витрат, дозволених до включення до податкової знижки, обмеження права на її нарахування визначені ст. 166 ПКУ.

З метою використання права на податкову знижку у зменшення оподатковуваного доходу за наслідками звітного податкового року платник податку може включити фактично здійснені ним витрати у вигляді суми коштів, сплачених на користь вітчизняних закладів дошкільної, позашкільної, загальної середньої освіти для компенсації вартості здобуття відповідної освіти такого платника податку та/або члена його сім’ї першого ступеня споріднення, підтверджені відповідними документами, зокрема, копією договору, що ідентифікує заклад освіти – надавача послуг і здобувача освіти – отримувача послуг (його законного представника) та/або юридичну чи фізичну особу, яка здійснює оплату.

  Read More...


Одноразова сплата ЄСВ за попередні періоди при укладанні договору про добровільну сплату ЄСВ PDF  | Печать |  Написать письмо

25.11.18

Відповідно до ч. 5 ст. 10 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 08.07.2010 р. № 2464-VI (далі – Закон № 2464) договором про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування може бути передбачена одноразова сплата особою єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – ЄСВ) за попередні періоди, в яких особа не підлягала загальнообов’язковому державному соціальному страхуванню (у тому числі за період з 1 січня 2004 року по 31 грудня 2010 року).

  Read More...


Обзор интернет-изданий (19.11.2018 - 25.11.2018) PDF  | Печать |  Написать письмо

25.11.18

Сторінка антикорупціонера: погляд із середини на деякі актуальні питання.

  Read More...


23.11.2018 PDF  | Печать |  Написать письмо

 

Распределение по разделам:

  Read More...


Страница 7 из 28
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>