Федерация профсоюзов Одесской области

Воскресенье, 03 Марта 2019


03.03. 2019 PDF  | Печать |  Написать письмо

Распределение по разделам:

  Read More...


Имеют ли право работники контролирующего органа при проведении проверок осуществлять фиксацию на фото, аудио и видео-средства и возможно ли использование такой фиксации в качестве доказательства в суде? PDF  | Печать |  Написать письмо


Налоговым кодексом Украины предусмотрено право работников контролирующего органа использовать фото, аудио и видео-средства, во время выполнения налоговым управляющим полномочий, определенных НКУ.
Далее

 


Какой порядок, основания, сроки продления сроков проведения проверок и остановки начатой проверки работниками контролирующих органов? PDF  | Печать |  Написать письмо


Продление сроков проведения проверок и остановки начатой проверки работниками контролирующих органов осуществляется по решению руководителя налогового органа, сроки продления проверки зависят от вида проверки и категории налогоплательщика, установленной ст. 82 НКУ.
Далее

 


Неприбыльщик профинансировал политпартию: есть ли основания для исключения из Реестра PDF  | Печать |  Написать письмо


Налоговики убеждены, что финансовая поддержка политической партии не является основанием для исключения неприбыльной организации из Реестра при условии, что такое финансирование связано с реализацией цели и направлений деятельности неприбыльщиков, определенных учредительными документами, в порядке, предусмотренном Законом № 4572 и с соблюдением требований, установленных Законом № 2365.
Далее

 


Листок непрацездатності після закінчення робочого дня PDF  | Печать |  Написать письмо


Щодо права працівника на допомогу по тимчасовій непрацездатності, у разі якщо він оформив листок непрацездатності після закінчення робочого дня, який він повністю відпрацював
Далі

 


Нюанси подання повідомлення про прийняття працівника на роботу PDF  | Печать |  Написать письмо


Порядок повідомлення Державній фіскальній службі та її територіальним органам про прийняття працівника на роботу затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 17.06.2015 року № 413. Зокрема, Постановою № 413 визначено, що повідомлення про прийняття працівника на роботу подається власником підприємства, установи, організації або уповноваженим ним органом (особою) чи ФОП-СГД до територіальних органів ДФС за місцем обліку їх як платника єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування за формою згідно з додатком до початку роботи працівника за укладеним трудовим договором.
Далі

 


Кабмін ухвалив оновлений порядок виїзду дітей за кордон PDF  | Печать |  Написать письмо

03.03.19

Уряд встановив додаткові вимоги для сімей іноземців, які прийматимуть у себе дітей на відпочинок та оздоровлення

  Read More...


Чи є право на податкову знижку у разі пожертвувань фізичною особою коштів чи майна неприбутковим організаціям? PDF  | Печать |  Написать письмо

Відповідно до п.п. 166.3.2 ПКУ платник податку має право включити до податкової знижки у зменшення оподатковуваного доходу платника податку за наслідками звітного податкового року, визначеного з урахуванням положень п. 164.6 ПКУ, суму коштів або вартість майна, перерахованих (переданих) платником податку у вигляді пожертвувань або благодійних внесків неприбутковим організаціям, які на дату перерахування (передачі) таких коштів та майна відповідали умовам, визначеним пунктом 133.4 ПКУ, у розмірі, що не перевищує 4% суми його загального оподатковуваного доходу такого звітного року.

  Read More...


Обзор интернет-изданий (25.02.2019 - 03.03.2019) PDF  | Печать |  Написать письмо

Діяльність профспілкових організацій. Коли подається звіт про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації?

  Read More...