Федерация профсоюзов Одесской области

Суббота, 07 Марта 2020


Інформація про оперативне виконання бюджету міста Одеси за січень-лютий 2020 року PDF  | Печать |  Написать письмо

05 марта

За січень-лютий місяць 2020 року до бюджету міста Одеси (без урахування трансфертів та власних надходжень бюджетних установ) надійшло 1 336,3 млн грн. Затверджені планові показники на січень-лютий 2020р. виконано на 104,6%. Бюджетом додатково отримано 59,3 млн грн. Порівняно з відповідним періодом 2019 року надходження збільшились на 162,8 млн грн, або на 13,9%.

  Read More...


АКТУАЛЬНИЙ КОМЕНТАР. «Не складаємо зброї! Діємо єдино!» PDF  | Печать |  Написать письмо


06 березня 2020

Голова СПО об’єднань профспілок, Голова ФПУ Григорій Осовий прокоментував відкликання з парламенту законопроєкту про працю № 2708  у зв’язку з відставкою Уряду.

- Відкликання з парламенту урядового законопроєкту про працю через відставку КМУ – це, безперечно, перемога профспілок, тому що цьому передувала наша досить потужна робота. Нам вдалося мобілізуватись на захист трудових прав працівників. Миловновським законопроектом порушувались конституційні права громадян: на працю і достатній життєвий рівень. Цей законопроєкт значною мірою порушував і права самих профспілок, як представників трудящих, мабуть не випадково у народі його прозвали «рабським».

  Read More...