Федерация профсоюзов Одесской области

Понедельник, 01 Февраля 2021


Голос європейських профспілок – на підтримку профспілкам України PDF  | Печать |  Написать письмо

 

Інформація з сайту

www.fpsu.org.ua

Управлінням соціального діалогу та колективно-договірного

регулювання апарату ФПУ

Глибоку стурбованість постійним порушенням прав профспілок в Україні висловив Генеральний секретар Європейської Федерації профспілок громадського обслуговування (ЄФПГО) Ян Віллєм Гаудріаан.

  Read More...


Що нас чекає у лютому: законодавчі зміни і не тільки PDF  | Печать |  Написать письмо

 

Інформація з сайту «Дебет-Кредит»

01.02.2021

12 важливих змін і подій, які очікують українців у лютому 2021 року

  Read More...


Мінімальні державні гарантії PDF  | Печать |  Написать письмо

 

Головне управління Держпраці у Дніпропетровській області

Для забезпечення суб’єктів господарювання та його працівників інформацією та консультаціями щодо найбільш ефективних способів дотримання законодавства про працю та з метою запобігання можливим фінансовим санкціям, які можуть бути накладені за недотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці фахівці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області нагадують про наступне.

  Read More...


Від яких штрафів звільнено платників ЄСВ на час карантину? На час карантину платники ЄСВ звільняються від фінштрафів за порушення строків сплати та звітування, а також від пені. А от адмінштрафи діють PDF  | Печать |  Написать письмо

Інформація з сайту «Дебет-Кредит»

01.02.2021

ДПС у Тернопільській області розповідає, що п. 9-11.1 розд. VIII «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України від 08.07.2010 р. №2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» із змінами та доповненнями (далі – Закон №2464) встановлено, що тимчасово штрафні санкції, визначені ч. 11 ст. 25 Закону №2464 не застосовуються за наступні порушення, вчинені щодо періодів з 1 березня 2020 року по останній календарний день місяця (включно), в якому завершується дія карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України на всій території України з метою запобігання поширенню на території України коронавірусної хвороби (COVID-19):

  Read More...


Оподаткування путівок, які надаються підприємством безоплатно працівнику PDF  | Печать |  Написать письмо

Інформація з сайту https://buhgalter911.com/uk

01.02.21

Об’єктом оподаткування  ПДФО резидента є загальний місячний (річний) оподатковуваний дохід; доходи з джерела їх походження в Україні, які остаточно оподатковуються під час їх нарахування (виплати, надання); іноземні доходи - доходи (прибуток), отримані з джерел за межами України.

  Read More...


Щодо незастосування штрафних санкцій за порушення законодавства з ЄСВ PDF  | Печать |  Написать письмо

Інформація з сайту https://buhgalter911.com/uk

01.02.21

Пунктом 911.1 розд. VIII «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України від 08.07.2010 р. № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Закон № 2464) встановлено, що тимчасово штрафні санкції, визначені ч. 11 ст. 25 Закону № 2464 не застосовуються за наступні порушення, вчинені щодо періодів з 1 березня 2020 року по останній календарний день місяця (включно), в якому завершується дія карантину, встановленого КМУ на всій території України з метою запобігання поширенню на території України коронавірусної хвороби (COVID-19):

  Read More...


Отчетность по ЕСВ изменилась: что и когда будем подавать PDF  | Печать |  Написать письмо

Інформація з сайту https://buhgalter911.com/uk

01.02.21

Начнем с привычной ежемесячной отчетности (известное всем Приложение 4 отчета по ЕСВ). Минфин приказом от 05.11.2020 г. № 670 внес изменения в Порядок формирования и предоставления страхователями отчета относительно сумм начисленного ЕСВ. Какие изменения внесенны в форму отчетности читайте в материале Минфин напоследок обновил форму Отчета по ЕСВ

  Read More...


Объединенная отчетность: изучаем новации вместе PDF  | Печать |  Написать письмо

Інформація з сайту https://buhgalter911.com/uk

01.02.21

Автор: Ушакова Лилия, эксперт по вопросам оплаты труда.

Новая отчетность, объединяющая в себе два отчета, а именно ЕСВшную форму № Д4 и форму № 1ДФ, утверждена приказом № 7731. Скажем сразу: она отличается от той, которую нам показывали в проекте. А еще таит в себе неприятные неожиданности. Поэтому поговорить есть о чем. Тем более, может так случиться, что составлять эту отчетность вы будете даже раньше, чем планировали.

  Read More...


31.01.2021 PDF  | Печать |  Написать письмо

Распределение по разделам:

  Read More...