Федерация профсоюзов Одесской области

Пятница, 26 Февраля 2021


25.02.2021 PDF  | Печать |  Написать письмо

Распределение по разделам:

  Read More...


АКТУАЛЬНО. Уряд почув профспілки PDF  | Печать |  Написать письмо

На засіданнях українського Уряду 22 та 24 лютого ц.р. підтримано пропозиції профспілкової сторони щодо індексації пенсій. Це стосується як терміну виплат, так і змін у пенсійному законодавстві. Глава уряду Денис Шмигаль заявив, що підтримує пропозиції профспілок і запропонує внести зміни до відповідного Закону, замінивши термін «з 1 березня» на термін «у березні».

  Read More...


Чи мають право працівники за роботу у вечірню та нічну зміни на доплату і додаткову відпустку? PDF  | Печать |  Написать письмо

Інформація з сайту https://buhgalter911.com/uk

26.02.21

Під змінною роботою розуміється метод організації праці у дві, три або чотири зміни, який може бути безперервним або з перервами, при якому працівники послідовно змінюють один одного на одних і тих же робочих місцях відповідно до графіка змінності (роботи), що вводиться у випадках, коли тривалість виробничого процесу перевищує допустиму тривалість щоденної роботи, а також з метою більш ефективного використання устаткування, збільшення обсягів продукції, що випускається, або послуг, що надаються.

  Read More...


Правління Фонду скоротило перелік документів для отримання страхових виплат потерпілими PDF  | Печать |  Написать письмо

Інформація з сайту https://buhgalter911.com/uk

26.02.21

25 лютого під головуванням першого заступника Міністра соціальної політики, голови правління ФССУ Євгена Котика пройшло чергове засідання правління Фонду соціального страхування України.

  Read More...


7 ознак трудових відносин: детінізація ринку праці або ризики для бізнесу? PDF  | Печать |  Написать письмо

Інформація з сайту https://buhgalter911.com/uk

26.02.21

Питання осучаснення трудового законодавства та ініціативи Уряду з визначення на законодавчому рівні поняття трудових відносин стали темою для обговорення онлайн-конференції, за участі Голови Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галини Третьякової, заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України  Ігоря Дядюри, керівників провідних українських бізнес-асоціацій, представників аналітичних центрів.

  Read More...


Расчетный период: если работник предоставил больничный PDF  | Печать |  Написать письмо

Інформація з сайту https://buhgalter911.com/uk

26.02.21

Автор: Ушакова Лилия, эксперт по вопросам оплаты труда.

С выплатами, которые рассчитывают исходя из среднедневной зарплаты, бухгалтеры сталкиваются в работе довольно часто. И здесь важно не запутаться в порядке расчета такой зарплаты. Ведь выплаты по средней, по общему правилу, относятся к минимальным государственным гарантиям в оплате труда. Сегодня механизм исчисления средней зарплаты в зависимости от вида выплаты регулируют два документа — Порядок № 1266 и Порядок № 100. Разобраться с тем, какой из двух порядков следует применять при расчете больничных, декретных, отпускных и других выплат, которые рассчитывают исходя из средней заработной платы, вам поможет этот тематический выпуск журнала «Налоги & бухучет».

  Read More...