Федерация профсоюзов Одесской области

Среда, 14 Июля 2021


13.07.2021 PDF  | Печать |  Написать письмо

Распределение по разделам:

  Read More...


Григорій Осовий висловив вдячність за підтримку позиції профспілок щодо урядового законопроекту №5388 PDF  | Печать |  Написать письмо

Інформація з сайту www.fpsu.org.ua

Голова СПО об’єднань профспілок Григорій Осовий висловив вдячність  співголові депутатської групи «Партія «За майбутнє» Тарасові Батенку за його принципову позицію, висловлену 12 липня 2021 року на засіданні Погоджувальної ради депутатських фракцій (депутатських груп) у Верховній Раді України до урядового законопроекту №5388 щодо дерегуляції трудових відносин.

  Read More...


СПІЛЬНА ЗАЯВА «Бізнесової групи 7» та «Трудової групи 7» до «Групи 7» щодо заходів із просування можливостей працевлаштування, гідної праці, професійних навичок та підприємництва. PDF  | Печать |  Написать письмо

Інформація з сайту www.fpsu.org.ua

у

У 2021 році COVID-19 продовжує серйозно впливати на економіку та ринок праці країн «Групи 7», які стикаються з найгіршими соціальними, медичними й економічними проблемами за останні десятиліття. Це вимагає глобальної єдності перед лихом. Для «Групи 7» 2021 рік – це унікальна можливість відновити ефективність. Для «Бізнесової групи 7» та «Трудової групи 7» це означає забезпечення стійкого та всеохоплюючого відновлення з гідною працею для всіх. Заява відповідає соціальним тристороннім деклараціям «Бізнесової групи 7», «Трудової групи 7» та «Групи 7» 2019 року та відображає наше прагнення посилити соціальний діалог щодо відновлення.

  Read More...


Зробили помилку в ф. №1-ОПП: як її виправити? PDF  | Печать |  Написать письмо

Інформація з сайту«Дебет-Кредит»

14.07.2021

При виявленні помилки у заяві за ф. №1-ОПП платником податків, необхідно подати до контролюючого органу за основним місцем обліку оновлену (виправлену) заяву

  Read More...


Податкова соцпільга для осіб з інвалідністю PDF  | Печать |  Написать письмо

Інформація з сайту https://buhgalter911.com/uk

14.07.21

Надання податкових соціальних пільг (ПСП) передбачено ст. 169 ПКУ.

Підпунктом 169.1.1 ПКУ встановлено, що будь-який платник ПДФО має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму ПСП у розмірі, що дорівнює 50 % розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

  Read More...


Підприємство ліквідовується. Які права мають працівники у декретній відпустці PDF  | Печать |  Написать письмо

Інформація з сайту https://buhgalter911.com/uk

14.07.21

Трапляється так, що жінка перебуває у декретній відпустці, а тут надходить повідомлення від роботодавця з новиною, що підприємство ліквідується. Які права має працівник, який  знаходиться у відпустці для догляду за дитиною до трьох (шести) років? Розповідає  фахівець Ізмаїльського місцевого центру з надання  безоплатної вторинної правової допомоги Михайло Орленко.

  Read More...


Минздрав определил обязательные реквизиты электронного листа нетрудоспособности PDF  | Печать |  Написать письмо

Інформація з сайту https://buhgalter911.com/uk

14.07.21

Механизм выдачи (формирования) листков нетрудоспособности (далее - ЛН) в Электронном реестра листков нетрудоспособности (далее - Реестр) определил Минздрава в приказе от 17.06.2021 г. № 1234. Про это сообщает БУХГАЛТЕР.UA.

К обязательным реквизитам ЛН как электронного документа отнесли единый регистрационный номер ЛН, специально предназначенная для этих целей квалифицированная электронная подпись (электронная печать), сведения записи о временной нетрудоспособности: о временно трудоспособного человека, о случае временной нетрудоспособности.

  Read More...


ГНС не имеет права штрафовать за непредоставление объединенного отчета из-за некорректной работы ПО PDF  | Печать |  Написать письмо

Інформація з сайту https://buhgalter911.com/uk

13.07.21

Налогоплательщики не могут быть привлечены к административной ответственности за несвоевременное предоставление объединенного отчета по ЕСВ и НДФЛ в связи с некорректной работой программного обеспечения налогового органа!

  Read More...