Федерация профсоюзов Одесской области

Пятница, 16 Июля 2021


Алгоритм виправлення помилки, допущеної у рядках «Працювало за трудовими договорами» та/або «Працювало за цивільно-правовими договорами» при поданні додатка 4ДФ до Розрахунку з типом «Звітний новий»/«Уточнюючий» PDF  | Печать |  Написать письмо

, опубліковано 05 липня 2021

Північне міжрегіональне управління ДПС по роботі з великими платниками податків повідомляє, що наказом Міністерства фінансів України від 13.01.2015 № 4 (у редакції наказу Міністерства фінансів України від 15.12.2020 № 773) затверджені форма Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків – фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску (далі – Розрахунок) та Порядок заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків – фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску (далі – Порядок).

  Read More...


Зміни в установчих документах зумовлюють подання заяви неприбутковою організацією PDF  | Печать |  Написать письмо

, опубліковано 09 липня 2021

При зміні організаційно-правової форми неприбуткової організації, внесення змін до її установчих документів (або установчих документів організації вищого рівня, на підставі яких діє неприбуткова організація відповідно до закону) до контролюючого органу подається реєстраційна заява з позначкою «зміни», до якої додаються копії документів відповідно до п. 6 Порядку ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій, включення неприбуткових підприємств, установ та організацій до Реєстру та виключення з Реєстру (далі – Порядок). Заява та копії документів повинні бути подані протягом 10 календарних днів з дня державної реєстрації таких змін, а у разі, коли державна реєстрація змін не здійснюється, протягом 10 календарних днів з моменту виникнення зазначених у п. 14 Порядку обставин.

  Read More...


Працівник захворів під час соцвідпустки на дітей: які наслідки? PDF  | Печать |  Написать письмо

Інформація з сайту«Дебет-Кредит»

15.07.2021

Якщо тимчасова непрацездатність наступила під час перебування працівника у соціальній відпустці на дітей, ця відпустка має бути продовжена на кількість календарних днів хвороби або перенесена на інший період

  Read More...


З 23 липня запрацює порядок щодо подання ПФУ е-відомостей про трудову діяльність PDF  | Печать |  Написать письмо

Інформація з сайту «Дебет-Кредит»

16.07.2021

Пенсійний фонд визначив механізм подання відомостей про трудову діяльність працівника, ФОП, фізичної особи, яка забезпечує себе роботою самостійно, в електронній формі

  Read More...


Строки давності для застосування штрафних санкцій до платників податків PDF  | Печать |  Написать письмо

Інформація з сайту https://buhgalter911.com/uk

16.07.21

Податківці інформують, що граничні строки застосування штрафних (фінансових) санкцій (штрафів) до платників податків відповідають строкам давності для нарахування грошових зобов’язань, визначеним ст. 102 ПКУ (п. 113.1 ПКУ).

  Read More...


Чи застосовують штраф за неподання повідомлення за ф. № 20-ОПП упродовж карантину? PDF  | Печать |  Написать письмо

Інформація з сайту https://buhgalter911.com/uk

16.07.21

Відповідно до п. 63.3 ПКУ платник податків зобов’язаний стати на облік у відповідних контролюючих органах за основним та неосновним місцем обліку, повідомляти контролюючі органи за основним місцем обліку про всі об’єкти оподаткування і об’єкти, пов’язані з оподаткуванням згідно з розд. VIII Порядку обліку платників податків і зборів, затвердженого наказом Мінфіну від 09.12.2011 р. № 1588, шляхом подання повідомлення про об’єкти оподаткування або об’єкти, пов’язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність за формою № 20-ОПП (далі – повідомлення за ф. № 20-ОПП) протягом 10 робочих днів після їх реєстрації, створення чи відкриття до контролюючого органу за основним місцем обліку.

  Read More...


Вода, кава, чай для працівників: що з оподаткуванням? PDF  | Печать |  Написать письмо

Інформація з сайту https://buhgalter911.com/uk

16.07.21

Згідно з п. п. «а» п.п. 164.2.17 ПКУ до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку включається дохід, отриманий як додаткове благо, зокрема, у вигляді харчування,безоплатно отриманого платником податку, крім випадків, визначених ПКУ для оподаткування прибутку підприємств.

  Read More...


Заповнення Реквізитів уточнюючого додатку 4ДФ PDF  | Печать |  Написать письмо

Інформація з сайту https://buhgalter911.com/uk

16.07.21

У разі коригування показників, відображених у Податковому розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку за формою 1ДФ за період до 01.01.2021 року реквізити додатка 4 «відомості про суми нарахованого доходу, утриманого та сплаченого податку на доходи фізичних осіб та військового збору» (далі – додаток 4ДФ) до Розрахунку з типом «Уточнюючий» заповнюється наступним чином:

  Read More...


Звітування з ПДФО/ЄСВ/ВЗ за ІІ квартал 2021 року PDF  | Печать |  Написать письмо

Інформація з сайту https://buhgalter911.com/uk

16.07.21

Платники податків мають подавати до контролюючого органу Податковий розрахунок сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків – фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску (далі – Податковий розрахунок) за II квартал 2021 року  за старою формою.

  Read More...


16.07. ПОЗДРАВЛЯЕМ! PDF  | Печать |  Написать письмо