Федерация профсоюзов Одесской области

Августа 2021


Чи можна звільнити працівника за відмову від вакцинації,- роз'яснення Мінекономіки PDF  | Печать |  Написать письмо

Інформація з сайту https://buhgalter911.com/uk

27.08.21

Відповідно до статті 284 Цивільного кодексу України надання медичної допомоги фізичній особі, яка досягла чотирнадцяти років, провадиться за її згодою. Повнолітня дієздатна фізична особа, яка усвідомлює значення своїх дій і може керувати ними, має право відмовитися від лікування.

  Read More...


Продление карантина до 1 октября: что это значит? PDF  | Печать |  Написать письмо

Інформація з сайту https://buhgalter911.com/uk

27.08.21

Автор: Товстопят Юрий, налоговый эксперт.

На заседании 11 августа Кабмин принял решение продлить действие карантина и режима чрезвычайной ситуации еще на месяц. Это вылилось в постановление № 8551. Собственно, больше ничего в этом постановлении и нет, потому вкратце напомним, что предполагает продление карантина для налогоплательщика.

  Read More...


Кабмин принял распоряжение о переносе рабочих дней в 2022 году PDF  | Печать |  Написать письмо

Інформація з сайту https://buhgalter911.com/uk

27.08.21

26 августа на заседании правительства принято распоряжение о переносе рабочих дней в 2022 году с целью создания благоприятных условий для рационального использования рабочего времени и празднования праздничных дней.

  Read More...


25.08.2021 PDF  | Печать |  Написать письмо

Распределение по разделам:

  Read More...


Щодо відповідальності за недостовірні відомості або помилки при звітуванні PDF  | Печать |  Написать письмо

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ІНДИВІДУАЛЬНА ПОДАТКОВА КОНСУЛЬТАЦІЯ

від 07.07.2021 р. № 2669/ІПК/99-00-04-03-03-06

Державна податкова служба України, керуючись ст. 52 Податкового кодексу України (далі - ПКУ), розглянула звернення [...] щодо відповідальності за недостовірні відомості або помилки при звітуванні та в межах компетенції повідомляє.

  Read More...


Які форми фінзвітності повинні подаватися неприбутковими організаціями? PDF  | Печать |  Написать письмо

Південне міжрегіональне управління ДПС по роботі з великими платниками податків, 16 серпня 2021

Неприбутковими установами та організаціями (крім неприбуткових установ та організацій, які підпадають під критерії мікропідприємств, малих підприємств, бюджетних установ) подається разом зі звітом про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації Баланс, Звіт про фінансові результати, Звіт про рух грошових коштів, Звіт про власний капітал та Примітки до річних звітів (форми №№ 1-5). Неприбуткові установи, організації, які підпадають під критерії мікропідприємств, малих підприємств, подають скорочену за показниками фінансову звітність (Фінансовий звіт малого підприємництва, Фінансовий звіт мікропідприємства) у складі Балансу і Звіту про фінансові результати (форми № 1-м, № 2-м або № 1-мс, № 2-мс).

  Read More...


В Одесі минулого тижня зареєстровано 125 випадків гострих кишкових інфекцій. Профілактика PDF  | Печать |  Написать письмо

Інформація з сайтуу omr.gov.ua/

 

 

За інформацією ДУ «Одеський обласний центр контролю і профілактики хвороб МОЗ України», минулого тижня в Одесі зареєстровано 125 випадків гострих кишкових інфекцій, з яких 73% склали діти у віці до 17-ти років.

  Read More...


Складові мінзарплати змінять: урядовий законопроєкт PDF  | Печать |  Написать письмо

Інформація з сайту «Дебет-Кредит»

26.08.2021

25 серпня на сайті ВРУ з'явився текст урядового законопроєкту №5857 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оплати праці». Зокрема, ним пропонується внести зміни до КЗпП та Закону про оплату праці для вдосконалення визначення розміру мінімальної заробітної плати

  Read More...


Выплата материальной помощи работникам не представляет рисков для неприбыльщиков PDF  | Печать |  Написать письмо

Інформація з сайту https://buhgalter911.com/uk

26.08.21

Медицинское учреждение обратилось к налоговикам с запросом относительно соответствия требованиям для пребывания в статусе неприбыльной организации в случае предоставления дополнительно оплачиваемых отпусков отдельным работникам предприятия в связи с семейными обстоятельствами и погребением, а также выплаты материальной помощи разового характера в связи с такими обстоятельствами в рамках выполнения обязательств, установленных колдоговором, информирует Бухгалтер.ua.

  Read More...


Хто є відповідальним за перерахування ПДФО до бюджету, у разі якщо податковий агент при виплаті доходу ФО не нараховував і не утримував податок? PDF  | Печать |  Написать письмо

Інформація з сайту https://buhgalter911.com/uk

26.08.21

Відповідно до п.п. 168.1.1 ПКУ податковий агент, який нараховує (виплачує, надає) оподатковуваний дохід на користь платника податку, зобов’язаний утримувати податок із суми такого доходу за його рахунок, використовуючи ставку податку, визначену в ст. 167 ПКУ.

  Read More...


Страница 4 из 18
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>