Федерация профсоюзов Одесской области

Воскресенье, 12 Сентября 2021


11.09.2021 PDF  | Печать |  Написать письмо

Распределение по разделам:

  Read More...


Інформація про поточне виконання бюджету Одеської міської територіальної громади. PDF  | Печать |  Написать письмо

Інформація з сайтуу omr.gov.ua/

Бюджет Одеси: поточне виконання на 10 вересня 2021 року

10 вересня

Фактичні надходження до бюджету Одеської міської територіальної громади (без урахування міжбюджетних трансфертів та власних надходжень бюджетних установ) за 7 банківських днів вересня 2021 року склали 185,1 млн грн, з них: податок на доходи фізичних осіб надійшов в сумі 149,5 млн грн; єдиний податок – 18,0 млн грн; плата за землю – 5,6 млн грн; податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, – 2,9 млн грн; плата за надання інших адміністративних послуг – 1,7 млн грн; акцизний податок з реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів – 0,7 млн грн.

  Read More...


Інформація про фінансування заходів проти COVID-19 в Одесі PDF  | Печать |  Написать письмо

Інформація з сайтуу omr.gov.ua/

 

Інформація щодо фінансування заходів проти поширення COVID-19 в Одесі на 01.09.2021 р.

В Україні та усьому світі продовжує поширюватись захворювання на COVID-19.
В умовах карантинних обмежень у 2021 році продовжується фінансування заходів щодо запобігання поширенню COVID-19 у місті за рахунок коштів бюджету Одеської міської територіальної громади та НСЗУ, а також надається підтримка КНП охорони здоров’я у боротьбі з коронавірусною інфекцією за рахунок інших джерел фінансування, у тому числі за рахунок благодійних коштів.

  Read More...


Українцям готують чергову соціальну реформу — у сфері оплати праці PDF  | Печать |  Написать письмо

Інформація з сайту www.fpsu.org.ua

В уряді готують чергову соціальну реформу – на цей раз у сфері оплати праці. У Міністерстві економіки розробили законопроект щодо посилення захисту прав працівників на своєчасну виплату заробітної плати в повному обсязі, повідомляє Обозреватель. Законопроект концептуально змінює підхід до визначення розміру штрафу за порушення строків виплати заробітної плати – пропонується карати за кожного працівника, якому підприємство заборгувало. Зараз сума штрафу не залежить від кількості останніх, має значення лише сам факт заборгованості в цілому. Його розмір становить на даний момент від 8500 до 17 000 грн.

  Read More...


Критерії переходу на онлайн-освіту PDF  | Печать |  Написать письмо

6 вересня

Навчальний 2021–2022 рік в Україні розпочався у звичному форматі — діти розпочали відвідування садочків, шкіл, а студенти — закладів вищої освіти. Однак, варто розуміти, що наближається період, коли очікується збільшення захворюваності на гострі респіраторні вірусні хвороби, у тому числі на COVID-19. Отже, залежно від особливостей епідемічної ситуації в кожному регіоні, форма навчання здобувачів освіти всіх рівнів може змінюватися. Навчальний процес може організовуватися за одним із трьох можливих сценаріїв:

  Read More...


Український бізнес не готовий пережити черговий локдаун восени PDF  | Печать |  Написать письмо

Інформація з сайту «Дебет-Кредит»

 

11.09.2021

Майже 50% українських підприємців не готові до локдауну

(Матеріал публікується мовою оригіналу)

UBR рассказывает, что украинский бизнес не готов пережить очередной локдаун этой осенью. В этом уверены четверо из десяти опрошенных OLX в августе предпринимателей. Тем не менее многие из них активно переходят в онлайн.

  Read More...


Добросусідство: як діяти, якщо сусіди порушують правила PDF  | Печать |  Написать письмо

Інформація з сайту«Дебет-Кредит»

12.09.2021

Зокрема, власники та землекористувачі земельних ділянок повинні обирати такі способи використання земельних ділянок відповідно до їх цільового призначення, при яких власникам, землекористувачам сусідніх земельних ділянок завдається найменше незручностей

  Read More...


Компенсація різниці в тарифах дозволить місцевим керівникам не підвищувати ціни на тепло для населення, — Денис Шмигаль PDF  | Печать |  Написать письмо

Інформація з сайту https://buhgalter911.com/uk

12.09.21

Згідно з контрактом, який НАК «Нафтогаз України» пропонує теплокомуненерго, ціна на блакитне паливо для комунальних підприємств становить 7,42 грн за кубічний метр. Це дозволяє місцевим керівникам не підвищувати ціни на тепло для населення в цьому опалювальному сезоні. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час чергового засідання Уряду 8 вересня.

  Read More...


Коментар Нацбанку щодо рівня інфляції в серпні 2021 року PDF  | Печать |  Написать письмо

Інформація з сайту https://buhgalter911.com/uk

12.09.21

У серпні 2021 року споживча інфляція в річному вимірі залишилася на рівні попереднього місяця –10,2%. У місячному вимірі ціни знизилися на 0,2%. Про це свідчать дані, опубліковані Державною службою статистики України.

  Read More...