Федерация профсоюзов Одесской области

Вторник, 14 Сентября 2021


Чи є базою нарахування єдиного внеску разова безповоротна фінансова допомога, виплачена роботодавцем? PDF  | Печать |  Написать письмо

, опубліковано 03 вересня 2021

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що пунктом 1 частини першої ст. 4 Закону України від 8 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» зі змінами та доповненнями (далі - Закон № 2464) визначено, що платниками єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) є роботодавці, зокрема, підприємства, установи та організації, які використовують працю фізичних осіб на умовах трудового договору (контракту) або на інших умовах, передбачених законодавством, чи за цивільно-правовими договорами (крім цивільно-правового договору, укладеного з фізичною особою - підприємцем, якщо виконувані роботи (надавані послуги) відповідають видам діяльності, відповідно до відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань).

  Read More...


13.09.2021 PDF  | Печать |  Написать письмо

Распределение по разделам:

  Read More...


Письменники з різних країн стануть учасниками Одеського літературного фестивалю PDF  | Печать |  Написать письмо

Інформація з сайтуу omr.gov.ua/

 

13 вересня

З 22 по 26 вересня 2021 року вже всьоме пройде Одеський міжнародний літературний фестиваль.

Учасниками фестивалю стануть понад 40 літераторів з восьми країн, зокрема: Лукас Берфус (Швейцарія), Юдіт Германн (Німеччина), Анжеліка Фрейтас (Бразилія), Софі Оксанен (Фінляндія), Івонн Адхіамбо Овуор (Кенія) та ін.

  Read More...


В Одесі коригують історико-архітектурний опорний план міста. Презентація PDF  | Печать |  Написать письмо

Інформація з сайтуу omr.gov.ua/

 

 

Чинний історико-архітектурний опорний план, проєкт зон охорони та визначення меж історичних ареалів м. Одеси був затверджений Міністерством культури України ще у 2008 році і є складовою частиною чинного Генплану міста.

  Read More...


Заборгованість із заробітної плати має бути погашена – відбулося п’яте щотижневе засідання Міжвідомчої робочої групи PDF  | Печать |  Написать письмо

Інформація з сайтуwww.fpsu.org.ua

10 вересня ц.р. відбулося чергове щотижневе засідання Міжвідомчої робочої групи з питань погашення заборгованості із заробітної плати, на якому розглядалися питання щодо стану погашення заборгованості із заробітної плати та стану виконання доручень Кабінету Міністрів України з цих питань Державною службою України з питань геодезії, картографії та кадастру, Міністерством розвитку громад та територій України, Міністерством освіти і науки України, Івано-Франківською, Луганською, Тернопільською та Черкаською облдержадміністраціями.

  Read More...


Законопроекти №№ 5371, 5388 порушють Конституцію та норми міжнародного права PDF  | Печать |  Написать письмо

Інформація з сайту www.fpsu.org.ua

13 вересня 2021

Коментар Завідувача відділу правової експертизи Департаменту правового захисту апарату ФПУ Ірини Орловської

щодо антитрудових законопроектіви "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо дерегуляції трудових відносин"за № 5371 і "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо спрощення регулювання трудових відносин у сфері малого і середнього підприємництва та зменшення адміністративного навантаження на підприємницьку діяльність"№ 5388, які порушують конституційні права працівників і їх представників профспілок.

  Read More...


Експертна думка про законопроект щодо дерегуляції трудових відносин № 5388 PDF  | Печать |  Написать письмо

Інформація з сайтуwww.fpsu.org.ua

Верховна Рада має розглянути у першому читанні законопроект № 5388, основною метою якого визначена лібералізація та дебюрократизація трудових відносин, зменшення контролю держави над веденням бізнесу в Україні.

Проектом нівелюється баланс прав та інтересів між роботодавцем та працівником, значні переваги набуває роботодавець, тоді як права працівників будуть суттєво обмежені.

  Read More...


У Світовому банку запропонували джерела коштів на накопичувальні пенсії українців PDF  | Печать |  Написать письмо

Інформація з сайту www.fpsu.org.ua

Накопичувальний рівень пенсійної системи може бути введений за рахунок перерозподілу витрат між роботодавцем, співробітником і урядом. Він не повинен впливати на поточні надходження Пенсійного фонду України. Про це розповіла віцепрезидент Світового банку (СБ) у справах регіону Європи та Центральної Азії Анна Б’єрде в інтерв’ю агентству «Інтерфакс-Україна».

  Read More...


Оновлено «Єдиного вікна» подання звітності PDF  | Печать |  Написать письмо

Інформація з сайту https://buhgalter911.com/uk

14.09.21

На сайті ДПСУ оприлюднено оновлення «Єдиного вікна» до версії 1.29.19.0 станом на 08.09.2021 р.

Даний комплект програмного забезпечення включає в себе зміни та доповнення з 31.12.2020 року по 08.09.2021 включно та встановлюється тільки на релізи Системи версії 1.29.*.

  Read More...


Зміна неприбутковим підприємством організаційно-правової форми: чи подавати заяву за ф. № 1-РН? PDF  | Печать |  Написать письмо

Інформація з сайту https://buhgalter911.com/uk

14.09.21

Порядок ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій, включення неприбуткових підприємств, установ та організацій до Реєстру та виключення з Реєстру, затверджено постановою КМУ від 13.07.2016 р. № 440 (далі – Порядок № 440).

Згідно з п. 11 Порядку № 440 Реєстр неприбуткових установ та організацій (далі – Реєстр) включає ідентифікаційні та реєстраційні відомості про неприбуткові підприємства, установи та організації (далі – неприбуткова організація), зокрема:

  Read More...


Страница 1 из 2
<< Первая < Предыдущая 1 2 Следующая > Последняя >>