Федерация профсоюзов Одесской области

Воскресенье, 19 Сентября 2021


19.09. PDF  | Печать |  Написать письмо
 


18.09.2021 PDF  | Печать |  Написать письмо

Распределение по разделам:

  Read More...


Всі - на масову профспілкову акцію протесту 7 жовтня! PDF  | Печать |  Написать письмо

Інформація з сайту www.fpsu.org.ua

Провести у Києві 7 жовтня 2021 року - у Всесвітній день дій за гідну працю - всеукраїнську солідарну масову попереджувальну акцію проти звуження законних прав працівників і профспілок, а у разі нереагування влади на вимоги профспілок провести широкомасштабні акції протесту в регіонах. Таке рішення прийняли всі репрезентативні профобєдння України на засіданні  СПО об'єднань профспілок 16 вересня. .

  Read More...


ЗАЯВА Президії ФПУ до Всесвітнього дня дій за гідну працю та Міжнародного дня боротьби з бідністю PDF  | Печать |  Написать письмо

«Якісні робочі місця, гарантовані трудові права,

гідна зарплата та належний соціальний захист»

7 жовтня за ініціативою Міжнародної конфедерації профспілок щорічно відзначається Всесвітній день дій за гідну працю. У цей день профспілки всіх країн єдиним фронтом виступають на захист гідної праці задля визначення найкритичніших проблем у сфері трудових відносин та їх ефективного врегулювання разом із соціально відповідальними владою та бізнесом. У 2021 році Міжнародна конфедерація профспілок затвердила тематику заходів до Дня гідної праці: «Новий соціальний договір і РОБОЧІ МІСЦЯ! Уряди мають мати плани з підтримки та створення робочих місць».

  Read More...


Інформація про поточне виконання бюджету Одеської міської територіальної громади PDF  | Печать |  Написать письмо

Інформація з сайтуу omr.gov.ua/

Бюджет Одеси: поточне виконання на 17 вересня 2021 року

17 вересня

Фактичні надходження до бюджету Одеської міської територіальної громади (без урахування міжбюджетних трансфертів та власних надходжень бюджетних установ) за 12 банківських днів вересня 2021 року склали 329,1 млн грн, з них: податок на доходи фізичних осіб надійшов у сумі 243,9 млн грн; єдиний податок – 37,3 млн грн; плата за землю – 14,0 млн грн; податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, – 5,8 млн грн; акцизний податок з реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів – 3,5 млн грн; плата за надання інших адміністративних послуг – 2,8 млн грн.

  Read More...


ПРОЖИТКОВИЙ МІНІМУМ В ЦІНАХ СЕРПНЯ 2021 РОКУ PDF  | Печать |  Написать письмо

Відповідно до статті 5 Закону України «Про прожитковий мінімум» Міністерство соціальної політики України повідомляє, що фактичний розмір прожиткового мінімуму у цінах серпня 2021 року у розрахунку на місяць на одну особу становив:

  Read More...


Для отримання податкової знижки за витратами на пожертвування або благодійні внески неприбутковим організаціям необхідно надати договір пожертви PDF  | Печать |  Написать письмо

19.09.21

Податківці нагадують, що платники податку на доходи фізичних осіб мають право включити до податкової знижки у зменшення оподатковуваного доходу за наслідками звітного податкового року, визначеного з урахуванням положень п. 164.6 ПКУ, суму коштів або вартість майна, переданих платником податку у вигляді пожертвувань або благодійних внесків неприбутковим організаціям, зареєстрованим в Україні та внесеним до Реєстру неприбуткових організацій та установ на дату передачі таких коштів та майна, у розмірі, який не перевищує 4 % суми загального оподатковуваного доходу такого платника податку за звітний рік.

  Read More...


Порядок повідомлення платника податків про відмову у наданні/зменшенні суми податкової знижки PDF  | Печать |  Написать письмо

Інформація з сайту https://buhgalter911.com/uk

19.09.21

Контролюючий орган повідомляє про відмову у наданні/зменшенні суми податкової знижки, визначеної платником у податковій декларації, шляхом вручення платнику податків акта перевірки у порядку, визначеному ст. 42 ПКУ та податкового повідомлення – рішення.

  Read More...


Податкова знижка на навчання – що варто знати? PDF  | Печать |  Написать письмо

Інформація з сайту https://buhgalter911.com/uk

19.09.21

Розпочався новий навчальний рік. Але не всі мають змогу навчатись за бюджетний кошт. Є ті, хто самостійно оплачує власне навчання, або ж це роблять батьки чи родичі. З 2011 року чимало батьків, які оплачують навчання своїх дітей, скористалось послугою з відшкодування коштів. Але що таке податкова знижка, як її отримати та що для цього потрібно зробити? Відповідає на ці запитання – Ірина Скалецька, заступник начальника відділу Сокальське бюро правової допомоги.

  Read More...