Федерация профсоюзов Одесской области

Среда, 22 Сентября 2021


21.09.2021 PDF  | Печать |  Написать письмо

Распределение по разделам:

  Read More...


В Одесі відзначено зростання захворюваності COVID-19 PDF  | Печать |  Написать письмо

Інформація з сайтуу omr.gov.ua/

 

За інформацією ГУ «Одеський обласний центр контролю і профілактики хвороб МОЗ України», минулого тижня в Одесі значно активізувався епідемічний процес щодо гострих респіраторних вірусних інфекцій. Однак інтенсивний показник захворюваності на ГРВІ та грип в Одесі знаходиться нижче за епідемічний поріг.

  Read More...


Боротьба триває - № 5388, відповіддю стануть солідарні дії профспілок PDF  | Печать |  Написать письмо

Інформація з сайту www.fpsu.org.ua

Незважаючи на жорстку позицію, висловлену на засіданні Парламенту  представниками профспілок у Верховній Раді України - народними депутатами України Івченком В.Є., Рудиком С.Я. та Волинцем М.Я., а також іншими народними депутатами України проти прийняття проєкту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо дерегуляції трудових відносин» (реєстр. № 5388 від 16.04.2021), законопроєкт за рахунок голосів провладної більшості (240 голосів) прийнято у першому читанні. Проти законопроєкту виступили 23, а утрималися чи не голосували 113 народних депутатів України.

  Read More...


Державна сторона ігнорує позицію профспілок PDF  | Печать |  Написать письмо

Інформація з сайту www.fpsu.org.ua

Незважаючи на заперечення, висловлених окремими народними депутатами України проти прийняття проєкту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо ефективності використання коштів соціального страхування», реєстр. № 2743 від 15.01.2020, законопроєкт за рахунок голосів провладної більшості (243 голосів) прийнято за основу. Проти законопроєкту виступили 56, а утрималися чи не голосували 80 народних депутатів України.

  Read More...


Сергій Рудик проти законопроекту 5358 PDF  | Печать |  Написать письмо

Інформація з сайту www.fpsu.org.ua

Виступ представника профспілок у Верховній Раді України, народного депутата України Сергія Рудика 21 вересня 2021 року з парламентської трибуни щодо антитрудового та антипрофспілкового законопроекту  № 5388 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо дерегуляції трудових відносин».

  Read More...


Правила врахування премій при розрахунку відпускних від Мінекономіки PDF  | Печать |  Написать письмо

Інформація з сайту «Дебет-Кредит»

21.09.2021

Як з 4 вересня враховувати премії за місяць, квартал, півріччя, рік? Що робити з перехідними виплатами та подовженням відпусток? Кому слід зробити перерахунок середньої зарплати? Мінекономіки надало перше офіційне роз’яснення

  Read More...


Нові правила укладання колдоговорів: прийнято у І читанні законопроєкт PDF  | Печать |  Написать письмо

Інформація з сайту «Дебет-Кредит»

21.09.2021

21 вересня ВРУ прийняла за основу проєкт Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту прав працівників». Ним передбачається викласти у новій редакції Закон «Про колективні угоди та договори»

Верховною Радою України прийнято за основу проєкт Закону №5266 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту прав працівників».

  Read More...


Перенесення робочих днів через свята вкотре пропонують скасувати: новий законопроєкт PDF  | Печать |  Написать письмо

Інформація з сайту «Дебет-Кредит»

22.09.2021

Мінкультури оприлюднило для обговорення проєкт Закону «Про свята, пам’ятні дати і скорботні дні». Ним, серед іншого, запропоновано відмовитись від перенесення вихідного дня, якщо державне свято, яке є неробочим днем, співпадає з ним. Щоправда, це не торкнеться деяких традиційних свят

  Read More...


Що є базою нарахування ЄВ для осіб, яким після звільнення з роботи нараховано заробітну плату (дохід) за відпрацьований час або за вимушений прогул? PDF  | Печать |  Написать письмо

21 вересня 2021

Відповідно до частини другої ст. 7 Закону України від 8 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» зі змінами та доповненнями базою нарахування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі - ЄВ) для осіб, які працюють у сільському господарстві, зайняті на сезонних роботах, виконують роботи (надають послуги) за цивільно-правовими договорами та інших осіб, які отримують заробітну плату (дохід) за виконану роботу (надані послуги), строк виконання яких перевищує календарний місяць, є сума, що визначається шляхом ділення заробітної плати (доходу), виплаченої за результатами роботи, на кількість місяців, за які вона нарахована.

  Read More...


Хто може піти у декретну відпустку замість мами PDF  | Печать |  Написать письмо

Інформація з сайту https://buhgalter911.com/uk

22.09.21

За статистикою, найчастіше у декрет йдуть матері, хоча є певний відсоток чоловіків, які не проти піти в декрет замість жінки. Перебування батька в декреті не дуже добре сприймалося суспільством, в якому міцно сформована думка про те, що лише мати може та має перебувати в декретній відпустці разом з дитиною.

  Read More...


Страница 1 из 2
<< Первая < Предыдущая 1 2 Следующая > Последняя >>