Федерация профсоюзов Одесской области


Неправильно вказали ЄДРПОУ у платіжці зі сплати податку: як виправити? PDF Печать E-mail

27.05.19

Випадок рознесення платежу до інтегрованої картки платника іншого суб’єкта господарювання потребує аналізу відповідних платіжних документів

Податківці у підкатегорії 135.04 «ЗІР» вказали, що відповідно до п. 2 глави 2 розд. III Порядку № 422 рознесені платежі відображаються в ІКП відповідними обліковими операціями зі сплати/повернення сум відповідно до поля «Призначення платежу» документів на переказ згідно з переліком кодів видів сплати, визначеним Порядком заповнення документів на переказ у разі сплати (стягнення) податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску, здійснення бюджетного відшкодування податку на додану вартість, повернення помилково або надміру зарахованих коштів, затвердженим наказом Мінфіну № 666.

З метою отримання конкретної відповіді суб’єкту господарювання необхідно звернутись до територіального органу ДФС за місцем адміністрування (обліку) сплаченої суми, оскільки випадок рознесення платежу до інтегрованої картки платника іншого суб’єкта господарювання потребує аналізу відповідних платіжних документів.

Джерело

Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс

Рубрика:

Оподаткування / Загальні положення

«Дебет-Кредит»