Федерация профсоюзов Одесской области

Календарь событий

fgf

fgf

ferg

Click on the slide!

Акция

Главная >> Главная

Членские организации ФПО приняли участие 30.06.2020 г. во Всеукраинской акции протеста профсоюзов и пикетировали Одесский областной совет и Одесскую областную госадминистрацию с требованием поддержки профсоюзов области о недопущении принятия Верховной Радой Украины антинародного законопроекта № 2681, ущемляющего права трудящихся.

Членские…

...
Frontpage Slideshow (version 2.0.0) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks

КОМУ ЗАВАЖАЮТЬ ПРОФСПІЛКИ? PDF Печать E-mail

Є такий латинський вислів «cui prodest?» - «кому вигідно?» Коли не відразу видно, які політичні або соціальні групи, сили, величини відстоюють відомі пропозиції та заходи. Це правило, цей закон діють і спрацьовують в детективах, коли розслідуються злочини. Вони також не раз виправдали себе в аналізі подій політичного, економічного і суспільного життя.

Сьогодні багато ЗМІ, народні депутати, експерти, юристи та профспілкові активісти аналізують - хто емоційно, хто, як то кажуть, «з холодною головою», - законопроекти, які викликали бурю обурення в українському суспільстві. Мова йде про законопроект «Про працю» і «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо окремих питань діяльності професійних спілок)» (законопроєкт № 2681).

Про перший законопроект ми вже написали чимало. Але справа в тому, що проект, який стосується змін в статусі та правах професійних спілок, безпосередньо і прямо пов'язаний з законопроектом першим. Більш того, в пояснювальній записці автори цього опусу так і вказали, що «він передбачає внесення низки змін до Кодексу законів про працю України та Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності». 

Отже, кому потрібна, кому вигідна ця шалена кампанія проти народу, працівників і тих, хто може захистити їх права?

Детальніше

No passaran! Вони не пройдуть!

Олексій Петруня,
Оглядач Прес-центру Федерации профспілок України

www.fpsu.org.ua

 

ФПО, 2009

65079, м. Одеса, Кулікове поле, 1

Тел.: (048) 7-250-100; Факс: (048) 722-45-38

E-mail: fpoo@te.net.ua