Федерация профсоюзов Одесской области

Календарь событий

fgf

fgf

ferg

Click on the slide!

Акция

Главная >> Главная

Членские организации ФПО приняли участие 30.06.2020 г. во Всеукраинской акции протеста профсоюзов и пикетировали Одесский областной совет и Одесскую областную госадминистрацию с требованием поддержки профсоюзов области о недопущении принятия Верховной Радой Украины антинародного законопроекта № 2681, ущемляющего права трудящихся.

Членские…

...
Frontpage Slideshow (version 2.0.0) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks

Загальна конфедерація праці Франції солідарна з українськими братами у боротьбі за соціальну справедливість PDF Печать E-mail

Філіп Мартінес, Генеральний секретар Загальної конфедерації праці Франції (ЗКП) (на фото) надіслав листа Голові ФПУ Григорію Осовому, в якому повідомив, що у Франції з пильною увагою та занепокоєнням стежать за ультраліберальними реформами, які проводить Уряд України.

«Вони нагадують нам ті, які переживаємо і ми, які рішуче мобілізують населення та трудящих Франції, - наголошено у тексті.

Ми солідарні з вами  у боротьбі, яка поєднує нас, на захист соціальних прав, проти антисоціального наступу, руйнації Трудового кодексу та ліквідації прав профспілок, з якими наразі стикаєтесь Ви».

Лист мовою оригіналу додається

Прес-центр ФПУ

 

ФПО, 2009

65079, м. Одеса, Кулікове поле, 1

Тел.: (048) 7-250-100; Факс: (048) 722-45-38

E-mail: fpoo@te.net.ua