Федерация профсоюзов Одесской области

Календарь событий

fgf

fgf

ferg

Click on the slide!

Акция

Главная >> Главная

Членские организации ФПО приняли участие 30.06.2020 г. во Всеукраинской акции протеста профсоюзов и пикетировали Одесский областной совет и Одесскую областную госадминистрацию с требованием поддержки профсоюзов области о недопущении принятия Верховной Радой Украины антинародного законопроекта № 2681, ущемляющего права трудящихся.

Членские…

...
Frontpage Slideshow (version 2.0.0) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks

НА КОНТРОЛІ ФПУ. Уряд працює над здешевленням тарифів на газ і електроенергію PDF Печать E-mail

 

Інформація з сайту

www.fpsu.org.ua

 

Про це заявив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль у Верховній Раді України під час години запитань до Уряду 19 лютого 2021 року.

Він поінформував, що Уряд працює з міністерством енергетики та НАК «Нафтогаз» над запровадженням річного продукту для стабілізації ціни на газ, а також ведуться переговори з міжнародними фінансовими організаціями щодо співфінансування проектів по здешевленню тарифів на газ і електроенергію.

«Крім заходів, які ми озвучували, ми працюємо зараз над запровадженням, по-перше, річного продукту, для того щоб забезпечити стабільну ціну, якщо говорити про газ. Також ми опрацювали і внесли ще деякі доповнення до постанови стосовно ціни на газ у лютому-березні. Окремо з квітня-травня місяця будемо опрацьовувати і пропонувати річні продукти і стабілізацію на ринку ціни на газ для українців», — сказав Прем’єр.

З його слів, Україна звертається по допомогу до європейських партнерів з проханням поділитись досвідом та технологіями щодо того, як здешевлювати ціну на газ та електроенергію.

Нагадаємо, що ФПУ у своїх пропозиціях до влади закликали врегулювати ситуацію з тарифами на природний газ і електроенергію та комунальні послуги для населення в умовах пандемії та низького рівня доходів більшості громадян.

Одним із заходів, що пропонували профспілки, було скасування необґрунтованого підвищення тарифів і відновлення державного регулювання цін і тарифів щонайменше до моменту виходу економіки України з кризової ситуації та внесення відповідних змін до законодавства.

Голова ФПУ Григорій Осовий у своєму коментарі дій влади сказав, що реакція на наші звернення була - владою вжито певних дій, але  запропоновані нею заходи здебільшого мають тимчасовий характер.

Тому профспілки будуть й надалі здійснювати моніторинг дій влади, стану виконання профспілкових пропозицій, за результатом чого вже наприкінці березня - у квітні ц.р. визначатимуться щодо подальших дій.

Потрібна солідарність громадян та велика відповідальність урядовців і народних обранців перед людьми, - наголосив профспілковий лідер.

Детальніше:

https://fpsu.org.ua/256-holovna-novyna/19953-monitoring-fpu-uryad-pratsyue-nad-zdeshevlennyam-tarifiv-na-gaz-i-elektroenergiyu.html

Прес-центр ФПУ

www.fpsu.org.ua

 

ФПО, 2009

65079, м. Одеса, Кулікове поле, 1

Тел.: (048) 7-250-100; Факс: (048) 722-45-38

E-mail: fpoo@te.net.ua