Федерация профсоюзов Одесской области

Календарь событий

<Апрель 2021>
ПнВтСрЧтПтСбВс
   1234
57891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

fgf

fgf

ferg

Click on the slide!

Акция

Главная >> Главная

Членские организации ФПО приняли участие 30.06.2020 г. во Всеукраинской акции протеста профсоюзов и пикетировали Одесский областной совет и Одесскую областную госадминистрацию с требованием поддержки профсоюзов области о недопущении принятия Верховной Радой Украины антинародного законопроекта № 2681, ущемляющего права трудящихся.

Членские…

...
Frontpage Slideshow (version 2.0.0) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks

АКТУАЛЬНО. Голова ФПУ Григорій Осовий про другу хвилю наступу на права працівників і профспілок PDF Печать E-mail

 

Інформація з сайту

www.fpsu.org.ua

"Перша хвиля прокотилася на початку 2020 року законопроектами Гончарука - Милованова 2708 «Про працю» та пані Г. Третьяковоі 2681 щодо прав профспілок, яка розбилася об потужний спротив українських працівників та спілчан, підтриманих міжнародною спільнотою, - пише на сторінці у Facebook Голова СПО об'єднань профспілок, Голова Федерації профспілок України Григорій Осовий.

- Втрутилася навіть ООН .Турборежим потерпів фіаско, але наміри влади залишилися. Невдовзі, переформатувавши сили, в атаку знову запустили Мінекономрозвитку та залучили в підкпріплення так званий офіс « Простих рішень і результатів» на чолі з Міхеілем Саакашвілі, який до того ж є виконавчим секретарем Ради реформ при Президентові В . Зеленському. Звичайно, тут знадобилася для виконання і паніТретьякова, яка очолює профільний Комітет ВРУ і контролює у ньому більшість депутатських голосів .Їхня ідея проста, як олівець: провести дерегуляцію і лібералізацію трудових відносин, так щоб роль держави була мінімальною, а права роботодавців максимальними. А якже працівник? Ідеологи такоі трудової реформи стверджують що він буде вільною людиною, яка сама, укладаючи трудовий договір з роботодавцем, потурбується про свої права і гарантії праці! До такого «простого» рішення не додумалися ні Міжнародна організації праці за 100 років своєї нормотворчоі діяльності, ні Європейський союз, які установили абсолютно чіткі гарантії, норми і правила для захисту працівників, як більш слабкої сторони трудових відносин з роботодавцем"

"На таких базових засадах забезпечення прав людини десятиліттями формувалося й українське законодавство, яке тепер прийшлося зе-реформаторам не до вподоби, - підкреслює Голова ФПУ. - Ясна річ, що трудівники і профспілки вчергове вдадуться до активних дій на захист своїх конституційних прав. Хоча, здвалоя б в тих надскладних умовах поширення пандемії, в яких перебувають люди і країна, керманичам треба було бути більш обачними у виборі пріоритетних цілей і завдань, а не розбурхувати ще більше суспільство. Далі буде. Федерація профспілок України разом з іншими національними репрезентативними профобєднаннями, які є стороною Генеральної угоди на 2019-2021 рр., звернулася до Прем`єр - міністра і членів Уряду з вимогою відхилити законопроект в редакції Мінекономіки і продовжити консультації з профспілками для пошуку взаємоприйнятних рішень в інтересах людини праці, бізнесу і держави. Ближчим часом ми розкажемо, які наслідки реформаторських дій за часів президентства Саакашвілі відчули на собі трудівники і профспілки Грузії".

Федерація профспілок України

www.fpsu.org.ua

 

ФПО, 2009

65079, м. Одеса, Кулікове поле, 1

Тел.: (048) 7-250-100; Факс: (048) 722-45-38

E-mail: fpoo@te.net.ua