Федерация профсоюзов Одесской области


Який документ свідчить про здавання виручки до банку та є підтвердженням оприбуткування готівки в касі? PDF Печать E-mail

Інформація з сайтуція з сайhttps://buhgalter911.com/uk

26.05.21

Відповідно до п. 29 розд. III Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 29 грудня 2017 року № 148 із змінами та доповненнями, приймання одержаної з банку готівки в касу та видача готівки з каси для здавання її до банку оформляються відповідними касовими ордерами (прибутковим або видатковим) з відображенням такої касової операції в касовій книзі.

Вилучення готівки з місця здійснення готівкових розрахунків із застосуванням РРО або розрахункової книжки для здавання її до банку оформляється відповідними чеками РРО із виконанням операції «службова видача».

Документом, що свідчить про здавання виручки до банку та є підтвердженням оприбуткування готівки в касі суб’єктів господарювання, є:

  • квитанція до прибуткового документа банку на внесення готівки, підписана відповідальними особами банку та засвідчена відбитком печатки банку (за потреби);
  • квитанція/чек банкомата чи програмно-технічного комплексу самообслуговування;
  • супровідний касовий ордер до сумки з валютними цінностями;
  • чек платіжного термінала в разі проведення інкасації коштів у режимі реального часу з використанням платіжних терміналів.

По материалам Центральне міжрегіональне управління ДПС по роботі з ВПП

ція з сайhttps://buhgalter911.com/uk