Федерация профсоюзов Одесской области

Календарь событий

fgf

fgf

ferg

Click on the slide!

Акция

Главная >> Главная

Членские организации ФПО приняли участие 30.06.2020 г. во Всеукраинской акции протеста профсоюзов и пикетировали Одесский областной совет и Одесскую областную госадминистрацию с требованием поддержки профсоюзов области о недопущении принятия Верховной Радой Украины антинародного законопроекта № 2681, ущемляющего права трудящихся.

Членские…

...
Frontpage Slideshow (version 2.0.0) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks

Що підготував нам серпень: законодавчі зміни і не тільки PDF Печать E-mail

Інформація з сайту «Дебет-Кредит»

 

30.07.2021

11 важливих змін та подій, які очікують бухгалтерів і українців у серпні 2021 року

1) Індексація зарплати – нюанси у cерпні

Індекс споживчих цін, на підставі якого здійснюється розрахунок для проведення індексації, за червень  2021 р. становив 100,2%. Він не вплинув на коефіцієнти індексації. Тому всі роботодавці будуть нараховувати індексацію за коефіцієнтами на рівні липня 2021 року. Як саме треба було індексувати у липні, ми розповідали тут.

Більше про індексацію у серпні (і з прикладами) читайте у щомісячному роз'ясненні від редакції.

2) З 1 серпня у фіскальних чеках РРО мають відображатися нові реквізити

ДПС у Львівській області зазначила, що до 1 серпня РРО мають бути доопрацьовані для відображення відповідних реквізитів у касових чеках. Також про це читайте тут.

3) З 1 серпня тариф на електроенергію для населення залишиться без змін

Ціни на електроенергію для населення з 1 серпня залишаються 1,68 грн за кВт-год. Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час чергового засідання Кабінету Міністрів 28 липня.

4) 2 серпня – останній день для сплати ПДФО та ВЗ за результатами подання декларацій про доходи

ДПС наголошує, що граничний термін сплати задекларованих сум податків згідно з поданими деклараціями про майновий стан і доходи за 2020 рік не – пізніше 2 серпня.

5) Не пропустіть! 9 серпня- граничний термін подання звітності за II квартал 2021 року

9 серпня є граничним терміном подання податкової звітності за II квартал 2021 року, а також алкогольно-тютюнової звітності за липень 2021 року. Перелік усіх необхідних для подання звітів дивіться тут>>

6) 19 серпня - граничний строк сплати податкових зобов'язань за ІI квартал 2021 р. Яких саме, - дивіться  тут.

Нагадуємо, що до кінця серпня діє карантин. Тому фінансових штрафів за несвоєчасне звітування та несплату податків - не буде. Але це правило не поширюється на ПДВ, рентну плату та акциз. До того ж діють й адмінштрафи за ці порушення. 

7) З 23 серпня е-паспорти будуть використовуватися на рівні паперових

Закон №1368-IX закріплює на законодавчому рівні визначення е-паспорта та е-паспорта для виїзду за кордон і прирівнює їх до фізичних аналогів. Це дасть змогу використовувати ці цифрові документи під час подорожей залізницею або літаком у межах України; під час медичного обслуговування чи банківських операцій; для отримання адміністративних, готельних, телекомунікаційних, бібліотечних послуг та пошти; під час придбання товарів у магазині й для підтвердження особи на запит поліції та правоохоронних органів.

8) З 27 серпня зміниться порядок надання великими платниками податків е-документів під час перевірок

Мінфін наказом від 15.09.2020 р. №561 затвердив зміни до Порядку надання документів великого платника податків в електронній формі при проведенні документальної перевірки. Він визначає загальні принципи організації надання документів (інформації), визначених п. 85.2 ПКУ, в електронній формі великими платниками податків до контролюючих органів та формат і структуру таких документів при проведенні документальної перевірки. Докладніше читайте у новині.

9) Карантин в Україні діє до 31 серпня

Згідно з постановою КМУ від 16.06.2021 р. №611 карантин в Україні триватиме до 31 серпня 2021 року. Про це ми повідомляли тут. Проте велика ймовірність, що його продовжать і надалі. Про це повідомимо окремою новиною.

10) До 31 серпня діє перехідна модель формування е-лікарняних

З 4 червня по 31 серпня  2021 року діє перехідний період, коли листки непрацездатності будуть створюватися як в електронній формі (тими лікарями, які мають відповідні технічні можливості), так і в паперовій формі (якщо можливості скласти е-лікарняний у лікаря не буде). Більше читайте в аналітиці від редакції.

11) І про приємне... додаткові вихідні дні у серпні

У серпні будемо мати 21 робочий день та 10 вихідних. З них чотири вихідні дні поспіль – з 21 по 24 серпня, з відпрацюванням у суботу 28 серпня. Детальніше>>

Автор:

Волос Наталія

Джерело

«Дебет-Кредит»

 

ФПО, 2009

65079, м. Одеса, Кулікове поле, 1

Тел.: (048) 7-250-100; Факс: (048) 722-45-38

E-mail: fpoo@te.net.ua