Федерация профсоюзов Одесской области

Календарь событий

<Сентябрь 2021>
ПнВтСрЧтПтСбВс
  12345
6789101112
131516171819
20212223242526
27282930   

fgf

fgf

ferg

Click on the slide!

Акция

Главная >> Главная

Членские организации ФПО приняли участие 30.06.2020 г. во Всеукраинской акции протеста профсоюзов и пикетировали Одесский областной совет и Одесскую областную госадминистрацию с требованием поддержки профсоюзов области о недопущении принятия Верховной Радой Украины антинародного законопроекта № 2681, ущемляющего права трудящихся.

Членские…

...
Frontpage Slideshow (version 2.0.0) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks

В Одесі коригують історико-архітектурний опорний план міста. Презентація PDF Печать E-mail

Інформація з сайтуу omr.gov.ua/

 

 

Чинний історико-архітектурний опорний план, проєкт зон охорони та визначення меж історичних ареалів м. Одеси був затверджений Міністерством культури України ще у 2008 році і є складовою частиною чинного Генплану міста.

Коригування історико-архітектурного опорного плану, передбачене Міською комплексною програмою збереження і розвитку історичного центру міста Одеси на 2019-2021 роки, почалося минулого року на замовлення Управління з питань охорони об'єктів культурної спадщини Одеської міськради. 

У кінці грудня 2020 року проєктна організація завершила роботу і представила на розгляд Управління з питань охорони об'єктів культурної спадщини Одеської міськради першу редакцію відкоригованої науково-проєктної документації.

4 лютого 2021 року відбулася спільна нарада з представниками проєктної організації, Управління з питань охорони об'єктів культурної спадщини Одеської міськради, Департаменту архітектури і містобудування та Департаменту культури, національностей, релігій та охорони об'єктів культурної спадщини Одеської обласної державної адміністрації. Під час наради пройшло обговорення представленої науково-проєктної документації, яка була відправлена на доопрацювання з урахуванням рекомендацій та зауважень учасників зустрічі.

10 червня 2021 року доопрацьовану документацію представили на засіданні Координаційної ради з питань охорони культурної спадщини Одеської міськради. Друга редакція науково-проєктної документації також відправлена на доопрацювання для подальшого узгодження в установленому порядку. При цьому розробникам рекомендували врахувати зауваження, рекомендації та пропозиції, надані членами Координаційної ради.

На сьогодні проєктна організація продовжує коригування текстової та графічної частини документації. Закінчення коригування та передача третьої редакції на розгляд Консультативної ради з питань охорони культурної спадщини Одеської області при Департаменті культури, національностей, релігій та охорони об'єктів культурної спадщини Одеської ОДА планується 15 жовтня поточного року.

Скоригований історико-архітектурний опорний план, проєкт зон охорони, визначення меж історичних ареалів м. Одеси:
- уточнить місцезнаходження пам'ятників і їх конфігурацію на карті-схемі;
- уточнить межі історичних ареалів і зон охорони пам'яток;
- врахує матеріали номінаційного досьє ЮНЕСКО;
- створить умови для збереження історичного середовища центральної частини міста Одеси;
- встановить більш чіткі обмеження по новому будівництву і реконструкції в історичних ареалах та зонах охорони.

Без коригування існуючого історико-архітектурного опорного плану новий Генеральний план для Одеси не може бути розроблений і затверджений. 

ПРЕЗЕНТАЦІЯ

у omr.gov.ua/

 

ФПО, 2009

65079, м. Одеса, Кулікове поле, 1

Тел.: (048) 7-250-100; Факс: (048) 722-45-38

E-mail: fpoo@te.net.ua