Федерация профсоюзов Одесской области

Календарь событий

fgf

fgf

ferg

Click on the slide!

Акция

Главная >> Главная

Членские организации ФПО приняли участие 30.06.2020 г. во Всеукраинской акции протеста профсоюзов и пикетировали Одесский областной совет и Одесскую областную госадминистрацию с требованием поддержки профсоюзов области о недопущении принятия Верховной Радой Украины антинародного законопроекта № 2681, ущемляющего права трудящихся.

Членские…

...
Frontpage Slideshow (version 2.0.0) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks

В Одесі відзначено зростання захворюваності COVID-19 PDF Печать E-mail

Інформація з сайтуу omr.gov.ua/

 

За інформацією ГУ «Одеський обласний центр контролю і профілактики хвороб МОЗ України», минулого тижня в Одесі значно активізувався епідемічний процес щодо гострих респіраторних вірусних інфекцій. Однак інтенсивний показник захворюваності на ГРВІ та грип в Одесі знаходиться нижче за епідемічний поріг.

За минулий тиждень на ГРВІ та грип захворіли 4393 одесити, з яких 77,2% склали діти у віці до 17 років. Згідно з вірусологічним моніторингом, циркуляцію вірусів грипу не зареєстровано, спостерігається циркуляція вірусів негрипозної природи (парагрип, риновіруси).

З початку реєстрації захворюваності COVID-19 і дотепер від Одеського обласного лабораторного центру отримано інформацію про 69 780 випадків COVID-19 у жителів Одеси, серед яких 2661 дитина. Із загальної кількості захворілих 65 329 осіб вже одужали, продовжують лікування 2748 пацієнтів.

За останній тиждень рівень захворюваності COVID-19 в Одесі зріс у 2,1 рази, порівняно з попереднім тижнем, кількість госпіталізацій збільшилася у 2,2 рази.

Минулого тижня зареєстрована внутрішньолікарняна групова захворюваність COVID-19 у терапевтичному відділенні міської клінічної лікарні №1. Позитивний результат ПЛР на COVID-19 у цей час отримано у дев'яти пацієнтів, які переведені в ковідні стаціонари Одеси. Джерелом зараження став пацієнт з пневмонією, у якого при госпіталізації до МКЛ №1 швидкий тест на COVID-19 був негативний. Випадків захворювання у медичних працівників не зареєстровано, весь персонал відділення вакциновано від COVID-19. У відділенні проводяться протиепідемічні заходи.

Захворюваність на гострі кишкові інфекції в Одесі минулого тижня склала 95 випадків, що практично відповідає рівню попереднього тижня. У структурі захворюваності основна питома вага припадає на дітей до 17 років - 73,7%.

Вірусні гепатити та повітряно-крапельні інфекції реєструвалися поодинокими випадками. Випадки дифтерії, кору, краснухи, епідемічного паротиту не зареєстровані.

Для проведення моніторингових досліджень на холеру за тиждень досліджені 14 проб з об'єктів довкілля, зокрема 12 проб морської води і дві проби лиманової води. Також обстежені 95 пацієнтів з розладами шлунково-кишкового тракту. Холерний вібріон не виділено.

Для проведення моніторингу питної води в Одесі досліджені по 11 проб на санітарно-мікробіологічні та санітарно-хімічні показники. Всі проби відповідали нормам.

У контрольних точках на восьми міських пляжах Одеси були відібрані 48 проб для дослідження на санітарно-мікробіологічні показники і 12 проб - на санітарно-хімічні показники. Всі проби відповідали гігієнічним вимогам.

***
Найбільш ефективний і безпечний спосіб захисту від COVID-19 - вакцинація.

Як пройти вакцинацію від COVID-19 в Одесі, адреси, телефони

у omr.gov.ua/

 

 

ФПО, 2009

65079, м. Одеса, Кулікове поле, 1

Тел.: (048) 7-250-100; Факс: (048) 722-45-38

E-mail: fpoo@te.net.ua