Федерация профсоюзов Одесской области

Календарь событий

<Февраль 2016>
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
222325262728
29      

fgf

fgf

ferg


Арсеній Яценюк: $100 млн. інвестицій у порт "Южний" - це додаткові робочі місця, експортний потенціал і ще одне свідчення реальних партнерських відносин України і США PDF Печать E-mail

24.02.2016 | 
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Сьогодні в будинку Уряду було підписано угоду між компанією Cargill та компанією «МВ Карго» щодо запланованих іноземних інвестицій у  будівництво зернового терміналу в морському торговельному порту «Южний». Угоду підписали Генеральний директор Cargill Мартін Шульдт і Генеральний директор «МВ Карго» Андрій Ставніцер.

Угода щодо запланованих інвестицій з боку американської компанії Cargill у будівництво зернового терміналу в порту «Южний» - це додаткові робочі місця, додатковий експортний потенціал України і ще одне свідчення реальних партнерських відносин між Україною і США, -  підкреслив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк під час церемонії підписання угоди в середу, 24 лютого.

На церемонії були також присутні Міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський, Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко, Надзвичайний та Повноважний Посол США в Україні Джеффрі Пайєтт.

Глава Уряду нагадав, що сім місяців тому у Вашингтоні відбулася перша інвестиційна конференції Україна – США, яку проводила Міністр торгівлі США Пенні Прітцкер, і до учасників заходу звертався Віце-президент Сполучених Штатів Америки Джо Байден.

Арсеній Яценюк зазначив, що  інвестиційна конференція у Вашингтоні була «початком походу для залучення американських інвестицій в Україну»: «Це був перший крок до того, щоби Україна запрезентувала себе і щоб наші американські партнери побачили, що Україна – це дійсно надійне і правильне місце для вкладання інвестицій».

За результатами конференції, підкреслив Глава Уряду, одна з найбільших у світі компаній - американська Cargill - вирішила інвестувати в будівництво нового зернового терміналу в порту «Южний» 100 мільйонів доларів.

Арсеній Яценюк привітав американський і український бізнес з досягненням цієї угоди: «Ми як Уряд робили багато для того, щоби така інвестиція відбулася», - підкреслив він, відзначивши роботу Міністра інфраструктури України Андрія Пивоварського в напрямку розбудови інфраструктури морських портів, «щоби такий зерновий термінал став фактично одним з найбільших хабів в Україні».

«Це додаткові робочі місця, це додатковий експортний потенціал України і це ще одне свідчення не просто українсько-американської дружби, а реальних партнерських відносин між Україною і Сполученими Штатами Америки», - наголосив Глава Уряду.

 

ФПО, 2009

65079, м. Одеса, Кулікове поле, 1

Тел.: (048) 7-250-100; Факс: (048) 722-45-38

E-mail: fpoo@te.net.ua