Федерация профсоюзов Одесской области


Участь Федерації профспілок Одеської області у розширеному засіданні правління Одеської міської та обласної організацій роботодавців PDF Печать E-mail

16 лютого 2017 року відбулось розширене засідання правління Одеської міської та обласної організацій роботодавців за участі Федерації профспілок Одеської області та відділення Національної служби посередництва і примирення.

На засідання були запрошені представники соціальних партнерів: голова Федерації профспілок Одеської області Вячеслав Буратинський, начальник Відділення Олександр Шрамков., та інші.  

На порядку денному засідання розглядались наступні питання:

1. Про завдання ОМОР з підтримки промислового потенціалу міських промислових підприємств, установ і організацій у світлі підписаного сторонами соціального діалогу 27 грудня 2016 року регіональної угоди про регулювання принципів і норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин.

2. Про план роботи Одеської міської організації роботодавців на 2017 рік.

3. Прийом у члени ОГОР.

По першому питанню порядку денного перед учасниками заходу виступив голова Одеської міської організації роботодавців (далі – ОМОР) Юрій Шендеровський.

У своєму виступі Ю.Шендеровський відмітив, що на протязі кризисного періоду 2013-2016 років керівництву міста Одеси та ОМОР вдалося зберегти та продовжити практику соціального партнерства, а також, на відміну від області, не допустити його згортання. Стабільно проводились міські тристоронні соціально-економічні ради.

У зазначеному періоді регулярними були знайомства керівників міста Одеси з міськими підприємствами, трудовими колективами, прийняття рішень Одеською міською радою щодо підтримки виробництва, з метою участі міських підприємств у програмах соціально-єкономічного розвитку.

Позитивним моментом було прийняття сторонами соціального діалогу 27січня 2016 року Територіальної угоди о регулюванні основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин у м.Одесі на 2017-2019 роки.

Під час обговорення питань учасниками заходу, головою Федерації В.Буратинським було внесено ряд пропозиції. Серед них питання спільних дій щодо державних актів на користування земельними ділянками, а також щодо забезпечення виробництва Компанії «ППОІ Елкон-дизайн».

Начальник Відділення О.Шрамков повідомив присутніх про відновлення соціального діалогу на рівні області і можливих перспективах роботи обласної тристоронньої соціально-економічної ради та обласної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

Заключна частина засідання була присвячена питанням удосконалення соціального діалогу у місті Одесі.