Федерация профсоюзов Одесской области


Інформація PDF Печать E-mail

 

23 березня 2017 року відбувся IV Пленум Одеського обласного комітету профспілки працівників культури України.

Пленум розглянув питання “Про активіацію роботи профспілкових організацій Одеської області щодо забезпечення соціально-економічних прав та інтересів працівників.

З доповідю на Пленумі виступив В.Є. Бабченко, голова Одеської обласної організації профспілки працівників культури.

Голова обкому профспілки зосередив увагу профспілкового активу на стан справ у профспілкових організацій відповідно до створення об'днаних територіальних громад, презентований Міністерством культури України “Паспорт: реформа децентралізації в галузі культури”, Концепцію нової мистецької школи. Також обговорювалося питання оплати праці в закладах культури.

Про цих проблемах на Пленумі виступили голови районних і міських профспілкових організацій: Вічева С.М. - Лиманської, Калашник Н.М. - Березівської, Чорноморченко Т.Г. - Ізмаїльської, Влезько С.О. - Білгород-Дністровської, Павлюченко М.П. - Роздільнянської.

По даному питанню  IV Пленум Одеського обкому профспілки працівників культури прийняв відповідну Постанову.

Пленум зобов'язав міські, районні, первинні профспілкові організації активізувати роботу щодо забезпечення соціально-економічних прав та інтересів працівників шляхом здійснення контролю за виконанням  законодавства про працю, внесення змін в діючи колективні договори.

Пленум доручив профспілковим організаціям долучитись до участі в обговоренні Реформи децентралізації в галузі культури, Концепції нової мистецької школи.