Федерация профсоюзов Одесской области

Календарь событий

fgf

fgf

ferg


Андрій Рева: «Пенсійна реформа узгоджена з МВФ на 99%» PDF Печать E-mail

19 квітня 2017

Україна на 99% узгодила пенсійну реформу з місією Міжнародного валютного фонду. Про це повідомив міністр соціальної політики Андрій Рева після засідання уряду в середу, передає «Українська правда» з посиланням на УНІАН.

«Сьогодні ми знаходимося на завершальному етапі підготовки пенсійної реформи, думаю, один-півтора тижні - і роботу буде завершено, - заявив міністр. - Ми домовилися, що остаточні деталі будемо узгоджувати в режимі відеоконференції. Ми працюємо над законопроектом паралельно, ми не чекаємо на узгодження з МВФ остаточних деталей, 99% самої реформи погоджено. Залишилися технічні моменти».

За словами Андрія Реви, відповідний законопроект може бути внесений до Верховної Ради до 16 травня. «Думаю, що парламент не буде затягувати розгляд цього рішення», - сказав він.

Крім того, глава Мінсоцполітики прокоментував і заяву віце-прем'єр-міністра Павла Розенка на адресу глави місії МВФ Рона ван Родена, який назвав представника фонду «жахливим непрофесіоналом».

Приводом для заяви стала колонка «Економічної правди», в якій ван Роден заявив, що вважає передчасним введення накопичувальної пенсійної системи в Україні. Він зазначив, що підвищити пенсійне забезпечення українців може тільки проведення повноцінної пенсійної реформи, яка включає скорочення припливу нових пенсіонерів і збільшення числа громадян, які платять внески до Пенсійного фонду.

«Це кредитор, він має свою позицію, і він її озвучує. Відповідно, уряд теж має свою позицію. Йде дискусія. Єдине - по пенсійній реформі потрібно читати Меморандум. він розставив всі крапки над і» , - підкреслив глава Мінсоцполітики.

Нагадаємо, що в рамках пенсійної реформи уряд збирається підняти пенсії з 1 жовтня, що обійдеться в 12 мільярдів.

Прес-центр ФПУ –за матеріалами ЗМІ

сайт ФПУ

 

ФПО, 2009

65079, м. Одеса, Кулікове поле, 1

Тел.: (048) 7-250-100; Факс: (048) 722-45-38

E-mail: fpoo@te.net.ua