Федерация профсоюзов Одесской области

Календарь событий

<Июнь 2017>
ПнВтСрЧтПтСбВс
   1234
567891011
131415161718
19202122232425
2627282930  

fgf

fgf

ferg


В Одесі дано старт п’ятій Всеукраїнській спартакіаді «Сила духу» PDF Печать E-mail

7 червня в спортивному комплексі Національного університету «Одеська юридична академія» урочисто відкрито п'яту Всеукраїнську спартакіаду «Сила духу».

Починаючи з 2013 року, виконавчою дирекцією Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України організовується проведення всеукраїнських спартакіад серед інвалідів праці «Сила духу».

Спартакіада «Сила духу» - це відкритий спортивний захід, що проводиться щорічно з метою підтримки у потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, у тому числі інвалідів внаслідок трудового каліцтва, цілеспрямованості у подоланні особистих фізичних меж, реабілітації засобами фізичної культури і спорту для подальшої адаптації у суспільство, залучення органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, громадськості до проблем потерпілих на виробництві.

Фінальному етапу V Всеукраїнської спартакіади традиційно передували відбірні регіональні змагання, що відбулися у всіх областях та місті Києві. Цьогоріч у них взяла участь рекордна кількість спортсменів-аматорів – 2287, що представляли 274 команди міст та районів держави. Порівнюючи з першою спартакіадою, показник масовості зріс в 1,5 рази.

Церемонія відкриття спартакіади розпочалася урочистою ходою прапороносців з Державним прапором України, прапорами Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України та Спартакіади.

З вітальною промовою до присутніх звернувся голова Організаційного комітету та засновник спартакіади Валерій Григорович Акопян: « Хочу передусім привітати кожного, хто прибув сюди з усієї України, здолавши не лише сотні кілометрів шляхів, а й переборовши власні фізичні бар'єри. Одеса – третє місто локації фінальних змагань. Сподіваюся, що, як перед цим Алушта та Ужгород, вона стане на кілька днів справжньою гостинною домівкою для майже 400 членів регіональних делегацій.Наша спартакіада – явище загальнонаціональне і в багато чому неповторне. Це територія багатогранності і розмаїття, середовище, що є суттю нашого життя. Життя тих, хто є її безпосереднім учасником, і тих, хто втілює цей проект. П'ята спартакіада… Перший, хоч і невеликий ювілей. Вірю, що спартакіада запалить вогонь життєлюбності в серцях тисяч і тисяч співвітчизників, якими опікується наш Фонд. Лише такі люди як ви – величні духом та сповнені особливої мужності і непоборності можуть словами славетного співця України Павла Тичини гордо промовити: «Перемогти і жить. Перемогти і жить!». Дорогі друзі! Настав найхвилюючий і найочікуваніший момент сьогоднішнього дня. Від імені Організаційного комітету дозвольте урочисто проголосити фінальні змагання п'ятої Всеукраїнської спартакіади «Сила духу» відкритими! Щиро бажаю вам усім великих перемог і світлого життя!».

Після церемонії підняття державного прапора, В.Акопян зачитав вітання керівників держави – Президента України, Голови Верховної Ради України та Прем'єр-міністра України, що надійшли на адресу учасників, організаторів та гостей спартакіади.

З привітаннями до учасників церемонії відкриття також звернулися: ректор Національного університету «Одеська юридична академія» Завальнюк В.В., заступник голови Об'єднання роботодавців України Піддубний В.В., голова ФСТ «Спартак», директор виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України Баженков Євген Володимирович.

Протягом найближчих трьох днів нагороди у 6 видах спорту (армспорт, бомбаскет, гирьовий спорт, дартс, теніс настільний, шахи) виборюватимуть 275 учасників з 25 регіонів України. Переможців визначатимуть в особистій, командній по видах спорту та загальнокомандній першостях. Спортсмени, які посядуть 1-3 місця в особистій першості в кожному виді програми, будуть нагороджені також цінними подарунками. Участь у нагородженні переможців спартакіади взяв представник Федерації профспілок Одеської області.

 

ФПО, 2009

65079, м. Одеса, Кулікове поле, 1

Тел.: (048) 7-250-100; Факс: (048) 722-45-38

E-mail: fpoo@te.net.ua