Федерация профсоюзов Одесской области


За помилковий ІПН фізособи у формі № 1ДФ — штраф 510 грн PDF Печать E-mail


17.07.17

Особи, які мають статус податкових агентів, мусять подавати податковий розрахунок за формою № 1ДФ. У формі № 1ДФ зазначають відомості про дохід платників податку і утримані з них суми податку

Особи, які мають статус податкових агентів, мусять подавати податковий розрахунок за формою № 1ДФ.

 

У формі № 1ДФ зазначають відомості про дохід платників податку і утримані з них суми податку. У графі 2 «Податковий номер або серія та номер паспорта» розділу І форми № 1ДФ (далі — графа 2) відображають реєстраційний номер облікової картки платника податків (далі — РНОКПП) або серію та номер паспорта фізичної особи, про яку надають інформацію. Нагадаємо, що серію та номер паспорта заповнюють для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися прийняти РНОКПП, офіційно повідомили про це орган ДФС і мають відмітку в паспорті. Графа 2 є одним із обов’язкових реквізитів форми № 1ДФ.

Тобто у графі 2 форми № 1ДФ податковий агент має відобразити РНОКПП або серію та номер паспорта фізичної особи, якій нараховує (виплачує) дохід. Якщо податковий агент не відобразить або відобразить із помилками такий реквізит, він порушить вимоги заповнення форми № 1ДФ.

За подання форми № 1ДФ із недостовірними відомостями, якщо відомості призвели до зміни платника податку, податковий агент сплатить штраф у розмірі 510 грн. За повторне порушення протягом року —1020 грн.

Лист ДФС від 05.07.2017 N 995/6/99-99-13-01-01-15/ІПК

Бухгалтер 911