Федерация профсоюзов Одесской области

Календарь событий

fgf

fgf

ferg

Click on the slide!

Новости

Одеські освітяни провели триденне навчання в Чернігові

...
Click on the slide!

Почесні нагороди міста вручили медпрацівникам Одеси.

Почесні нагороди міста вручили медпрацівникам Одеси.

...
Click on the slide!

На трехстороннем социально-экономическом совете обсудили актуальные вопросы городской жизни

На трехстороннем социально-экономическом совете обсудили актуальные вопросы городской жизни

...
Frontpage Slideshow (version 2.0.0) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks

КОЛЕГІЯ В ГОЛОВНОМУ УПРАВЛІННІ ДЕРЖПРАЦІ В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ PDF Печать E-mail

23 березня 2018 року в Головному управління Держпраці в Одеській області (далі Головного управління) відбулося засідання колегії, на якому розглядалися питання:

1. Про підсумки роботи Головного управління за 12 місяців 2017 року та завдання щодо подальшого вдосконалення наглядової діяльності у сферах промислової безпеки, охорони праці, здійснення державного гірничого нагляду, а також питання нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю, зайнятість населення, загальнообов’язкове державне соціальне страхування в частині призначення, нарахування та виплати допомоги, компенсацій, надання соціальних послуг та інших видів матеріального забезпечення з метою дотримання прав і гарантій застрахованих осіб.

2. Щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах Одеської області: ТОВ « Березовський завод натуральних продуктів», «Ренійський морський торговельний порт», Комунальне підприємство «Водоканал» Ренійської міської ради».

З метою подальшої співпраці, в рамках укладеної Угоди про співпрацю на 2016- 2020 роки, в питаннях вдосконалення державного нагляду та громадського контролю з боку профспілкових організацій за створенням безпечних умов праці, запобігання нещасним випадкам на виробництві, додержанням законодавства про працю у засіданні колегії взяв участь головний спеціаліст з охорони праці Федерації профспілок Одеської області.

 

ФПО, 2009

65079, м. Одеса, Кулікове поле, 1

Тел.: (048) 7-250-100; Факс: (048) 722-45-38

E-mail: fpoo@te.net.ua