Федерация профсоюзов Одесской области


30.05.2018 р. «Ярмарок вакансій» для медпрацівників. PDF Печать E-mail

23 травня «Ярмарок вакансій» для медпрацівників завершив свою роботу. Він проходив на території Будинку вчених за адресою: м. Одеса, вул. Сабанеїв міст, 4. Комунальне некомерційне підприємство «Центр здоров’я та комунікацій» Одеської обласної ради, що було виконавцем та надихало «Ярмарок вакансій», підвело підсумки дводенного заходу.

За підсумками першого дня було зареєстровано 18 роботодавців та 78 претендентів в особі студентів Одеського національного медичного університету. Від особи роботодавців було заявлено 98 вакансій зі спеціальності «сімейний лікар». На другий день було зареєстровано 26 роботодавців і 32 претенденти. Було заявлено 386 вакансій хірургів, анестезіологів, рентгенологів, офтальмологів, педіатрів, молодшого медперсоналу.

Ярмарок проходив у святковій атмосфері і був сповнений настроєм співробітництва та взаємоповаги. За два дні у заході прийняли участь 44 медичних заклади, і було заявлено 484 вакансії, з якими мали можливість ознайомитися його відвідувачі.

 

"Ярмарок вакансій" відвідали заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Колебошин Сергій Валерійович та директор Департаменту охорони здоров'я Одеської обласної державної адміністрації Полясний В'ячеслав Олексійович. Вони поспілкувались з молодими спеціалістами, обговорили їх проблеми та побажання. Серед почесних гостей були присутні голова Одеської обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я Кокшарова Галина Василівна, проректор з науково-педагогічної (навчально-методичної) роботи Одеського національного медичного університету Ульянов Вадим Олексійович, декан медичного факультету № 2 Одеського національного медичного університету Годован Владлена Володимирівна. Поспілкувавшись з представниками лікувальних закладів Одеської області, присутніми на ярмарку, вони привітали лікарів, що вже знайшли місце роботи, та побажали молодим спеціалістам вдалого працевлаштування та професійного зростання.

Ми вельми вдячні голові Одеської обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я Кокшаровій Галині Василівні за тісну співпрацю. Завдячуючи її опіці Ярмарок вакансій відбувся в історичному центрі Одеси, у палаці графа Толстого, що в свою чергу сприяло плідному єднанню!

«Ярмарок вакансій» – це унікальна можливість як для роботодавців, так і для претендентів!

В першу чергу на «Ярмарку» роботодавець зміг презентувати претендентам свій медичний заклад, розповісти про умови роботи та кар’єрні перспективи. Були роботодавці, які спромоглися зацікавити студентів. Перші п’ять претендентів, які безумовно досягли домовленостей з медзакладами, отримали пам’ятні призи від комунального некомерційного підприємства «Центр здоров’я та комунікацій» Одеської обласної ради, що в свою чергу викликало бурю позитивних емоцій з обох сторін!

По-друге, роботодавцям «Ярмарок вакансій» дав можливість ознайомитися з пропозиціями конкурентів, що надалі допоможе їм скорегувати свої вимоги з вакансій, а також попрацювати над своїми перевагами та збільшити кількість зацікавлених претендентів. Близьке спілкування та знайомство з колегами з інших районів дало можливість краще пізнати одне одного. Ефективність і актуальність «Ярмарку вакансій» підтверджено тим, що багато роботодавців висловили свої побажання про залучення не тільки студентів, які шукають інтернатуру, а і лікарів-спеціалістів, які бажають проявити себе в інших суміжних спеціальностях та знайти найкраще місце роботи.

«Ярмарок вакансій» – це ефективний майданчик для спілкування між роботодавцями та претендентами. Співробітники комунального некомерційного підприємства «Центр здоров’я та комунікацій» Одеської обласної ради з повною серйозністю та відповідальністю поставилися до цього заходу. Робота двох днів показує, що учасниками «Ярмарку» можуть бути не тільки студенти та випускники медичних навчальних закладів, а і досвідчені працівники, які знаходяться в пошуку нових можливостей!

Аналіз роботи «Ярмарку» показав, що 90% студентів не можуть презентувати себе. Вони не знають, як написати резюме та які питання поставити роботодавцям. Це доводить, що такі заходи варто проводити частіше – двічі на рік: навесні та восени. «Ярмарок вакансій» – це передусім можливість для студентів та випускників вищих і середніх медичних навчальних закладів зустрітися з роботодавцями і зрозуміти, які компетенції потрібні у професії, яку вони сьогодні вивчають. Також формат «Ярмарку» має включати в себе проведення таких заходів, як співбесіда, майстер-класи з написання резюме, семінари з питань працевлаштування, тренінги.

Для роботодавців «Ярмарок вакансій» – гарний спосіб розповісти про свй заклад, умови роботи, свої переваги та кар’єрні перспективи.

Коли ви в пошуку роботи, незалежно від того, чи ви ще тільки випускник, чи вже досвідчений професіонал, подібні до «Ярмарку вакансій» заходи надають додаткові можливості для працевлаштування.

КНП «ЦЗтаК»ООР