Федерация профсоюзов Одесской области


Отчет по форме Ф4-ФСС з ТВП
В каких случаях комиссия по страхованию отказывает в оплате листка нетрудоспособности PDF Печать E-mail

01.04.19


Решение о назначении материального обеспечения по листку нетрудоспособности принимается комиссией (уполномоченным) по социальному страхованию, которая создается на предприятии, в учреждении, организации. В состав этой комиссии входят представители как администрации предприятия, учреждения, организации, так и застрахованных лиц.

 
Подання звітності до Фонду соціального страхування PDF Печать E-mail

Рішенням правління Фонду соціального страхування України (далі - Фонд) від 12.12.2018 р. була прийнята постанова № 28 «Про деякі питання обліку заборгованості страхувальників зі сплати страхових коштів до Фонду соціального страхування України» (далі - Постанова № 28), якою встановлено нову спрощену форму Звіту по заборгованості страхувальника зі сплати страхових коштів до Фонду.

 
Роз'яснення для страхувальників щодо подання звітності до Фонду соцстраху PDF Печать E-mail

17.12.18

За І квартал 2019 року страхувальники, які мають заборгованість зі сплати страхових коштів до Фонду соцстраху, будуть подавати звіт до Фонду за новою формою.

 
З 2019 року вже не будемо подавати звіт за формою №Ф4-ФСС з ТВП, — рішення Фонду PDF Печать E-mail


14.12.2018 Щоквартальний звіт №Ф4-ФСС з ТВП роботодавці мають одноразово подати за підсумками 2018 року. А вже за квартали 2019 року його не потрібно буде подавати

 
ФСС затвердив новий звіт щодо заборгованості. Його будемо подавати вже з 2019 року! PDF Печать E-mail

14.12.2018 Постановою правління ФСС затверджено оновлену форму звіту щодо заборгованості страхувальника зі сплати страхових коштів до Фонду

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 4